VIC House

VIC House Logo

Zwycięska 20a, Krzyki, Wrocław

Warunki komercyjne

Reset

Co najemcy lubią w VIC House

 • Startup
  Startup
  Przyjazne dla startupów i ich rozwoju
 • Premium
  Premium
  Dla miłośników pięknych rzeczy
 • Tech
  Tech
  Idealne miejsce dla profesjonalistów
Biura w VIC House
3d traditional space
Biuro dla os.
Moduł m2
Biura dostępne
Piętro
3d traditional space
Pozostałe dostępne biura
Pozostałe dostępne moduły Dostępne moduły
Na zapytanie
Na zapytanie

Udogodnienia w VIC House

Udogodnienia w budynku

O okolicy

Transport dostępny w pobliżu

znajduje się min. spacerem od VIC House

Pokaż na mapie

Brak w pobliżu VIC House

O VIC House

Biurowiec VIC House, usytuowany na ulicy Zwycięskiej we Wrocławiu, jest nowoczesnym budynkiem, w którym mieszczą się biura wielu firm z branży informatycznej, prawniczej oraz medycznej. Jego lokalizacja na południu miasta jest niezwykle dogodna dla osób dojeżdżających z tej części Wrocławia. Dodatkowo, bliskość autostrad A4 i A8 ułatwia dostęp do biura zarówno z różnych części miasta, jak i z dalszych rejonów. W bezpośrednim otoczeniu budynku znajduje się rozbudowana infrastruktura usługowa, w tym liczne restauracje i sklepy, co zwiększa komfort pracowników.

Więcej ofert biur dostępnych na ShareSpace można znaleźć na stronie biura do wynajęcia Wrocław. Dla mniejszych firm polecamy elastyczne biura na stronie coworking Wrocław lub biuro serwisowane Wrocław.

Dostęp Do Biura

Będziesz mieć dostęp do swojego biura 24/7

Parking podziemny

Parking podziemny jest niedostępny.

Parking naziemny

Parking naziemny jest niedostępny.

Parking Dla Gości

Biurowiec VIC House jest położony wśród zabudowań mieszkalnych, w tym domków jednorodzinnych i budynków wielorodzinnych. Dzięki temu w okolicy jest dużo ogólnodostępnych miejsc parkingowych. W przeciwieństwie do centrum miasta, parking ogólnodostępny w tej lokalizacji nie jest płatny, co stanowi dodatkowe udogodnienie dla gości biura.

Jak Dotrzeć

Biurowiec VIC House jest łatwo dostępny różnymi środkami transportu. Bezpośrednio obok budynku znajduje się przystanek autobusowy, co umożliwia szybki i wygodny dojazd komunikacją miejską. Wejście do biura znajduje się od strony ulicy Zwycięskiej, obok restauracji Przystań Tu i Chleboteki, co ułatwia lokalizację budynku.