Sale konferencyjne, biura serwisowane i coworking w Polsce.

WOBC Łódź

Łódź

Przestrzeń: 130 m2
Piętro: 1

Coworking

Opis


WOBC Łódź to oddział funkcjonującej od lat w Warszawie firmy WOBC Sp. z o.o. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze przedsiębiorców, począwszy od zakładania spółek prawa handlowego, poprzez wynajem adresu rejestracyjnego, na przestrzeni biurowej kończąc.
W naszej łódzkiej siedzibie posiadamy do wynajęcia kameralną przestrzeń co-workingową, pokój biurowy oraz elegancką salę konferencyjną. W lokalu znajduje się recepcja, nasi pracownicy czuwają nad komfortem pracy naszych aktualnych klientów. Jeśli interesuje Cię oferta WOBC Łódź, zapraszamy do zapoznania się z opisem każdej z udostępnianych przez nas przestrzeni.

Godziny Otwarcia


Poniedziałek:

08:00 - 16:00

Wtorek:

08:00 - 16:00

Środa:

08:00 - 16:00

Czwartek:

08:00 - 16:00

Piątek:

08:00 - 16:00

Sobota:

Zamknięte

Niedziela:

Zamknięte


Dostęp dla najemców 24/7:

Przestrzenie

Biurko Coworking - WOBC Łódź - Coworking - Łódź

Biurko Coworking 1

Dostępne

Na przestrzeń co-workingową składa się sześć stanowisk, z których każde wyposażone jest w zamykany na klucz kontenerek dający możliwość przechowywania dokumentów i przedmiotów osobistych. Oferowane przez nas stanowiska zapewniają ergonomię i komfort pracy, zaś kameralna przestrzeń i ilość osób pracujących w biurze pozytywnie wpływa na skupienie podczas wykonywania obowiązków zawodowych. Do dyspozycji wszystkich klientów korzystających z przestrzeni co-workingowej jest również sala konferencyjna mieszcząca 10-11 osób. Wyposażona w telewizor oraz flipchart idealnie sprawdzi się jako miejsce spotkań biznesowych w większym gronie, podczas których gwarantujemy serwis kawowy dla naszych klientów i ich gości.

ZA DZIEŃ

40,00 PLNnetto

ZA MIESIĄC

565,00 PLNnetto

Biuro - WOBC Łódź - Coworking - Łódź

Biuro 2

Dostępne

Na osoby ceniące sobie prywatność podczas pracy czeka do wynajęcia pokój biurowy. W pełni wyposażony, zamykany na klucz, idealnie sprawdzi się jako miejsce dla dwuosobowego zespołu. Na terenie całego biura działa sieć bezprzewodowa, jednak istnieje możliwość podłączenia odrębnego adresu IP dla wynajmujących pokój. Do dyspozycji klientów wynajmujących biuro jest również sala konferencyjna mieszcząca 10-11 osób. Wyposażona w telewizor oraz flipchart idealnie sprawdzi się jako przestrzeń do spotkań biznesowych w większym gronie. Podczas nich gwarantujemy serwis kawowy dla naszych klientów i ich gości.

ZA DZIEŃ

-

ZA MIESIĄC

1 243,00 PLNnetto

Sala Konferencyjna - WOBC Łódź - Coworking - Łódź

Sala Konferencyjna 10

Dostępna

W WOBC Łódź znajduje się kameralna sala konferencyjna idealna do spotkań biznesowych. Może pomieścić 10-11 osób. Wyposażona w telewizor do prezentacji multimedialnych, flipchart oraz szybką sieć WIFI może stanowić wspaniałe miejsce narad biznesowych i konferencji. W cenę wynajmu sali wliczony jest serwis kawowy dla Ciebie i Twoich gości, zaś nad sprawnością przebiegu spotkania czuwać będzie nasz pracownik, gotowy w każdej chwili służyć pomocą techniczną i merytoryczną.

ZA GODZINĘ

50,00 PLNnetto

ZA DZIEŃ

250,00 PLNnetto

Udogodnienia Budynku


Restauracja

Parking

Ochrona Budynku

Dostępność

Stojak Rowerowy

Parking Podziemny

Ładowarka Samochodów

Rowery Miejskie

Winda

Siłownia

Udogodnienia Przestzeni


Catering

Kawa/Herbata

Woda

Napoje

Schowki

Usługi Pocztowe

Sale Konferencjyne

Wspólna Kuchnia

Polączenie Ethernet

Wi-Fi

Drukarka/Skaner

Strefa Wypoczynkowa

Strefa Gier

Recepcja

Prysznic

Budki Telefoniczne

Ogród

Zwierzęta

Klimatyzacja

Drukarka 3D

Lutownica

Wirtualny Adres

Usługi Księgowe

Filmowanie Dozwolone

Wydarzenia/Networking

Galeria