myoffice Crown Point

myoffice Crown Point Logo

Prosta 70, Wola, Warszawa

Warunki komercyjne

Reset
Biura w myoffice Crown Point
3d traditional space
Biuro dla os.
Moduł m2
Biura dostępne
Piętro
3d traditional space
Pozostałe dostępne biura
Pozostałe dostępne moduły Dostępne moduły
Na zapytanie
Na zapytanie

Udogodnienia w myoffice Crown Point

Udogodnienia w budynku

O okolicy

Transport dostępny w pobliżu

znajduje się min. spacerem od myoffice Crown Point

Pokaż na mapie

Brak w pobliżu myoffice Crown Point

O myoffice Crown Point

myhive Crown Point to nowoczesny 8-piętrowy budynek o całkowitej powierzchni najmu wynoszącej 11.000 m kw., usytuowany w warszawskiej dzielnicy Wola, która jest najszybciej rozwijającą się dzielnicą biznesową w mieście. Dalsza rozbudowa drugiej linii metra dodatkowo zwiększa atrakcyjność Woli.

Przestronne lobby myhive Crown Point jest idealnym miejscem do organizowania różnego typu eventów i spotkań, specjalnie z myślą o przedstawicielach społeczności myhive.

Więcej ofert biur dostępnych na ShareSpace można znaleźć na stronie biura do wynajęcia Warszawa. Dla mniejszych firm polecamy elastyczne biura na stronie coworking Warszawa lub biuro serwisowane Warszawa.

Dostęp Do Biura

Będziesz mieć dostęp do swojego biura 24/7

Parking podziemny

Dostępny parking podziemny w cenie + VAT / miesięcznie

Parking naziemny

Parking naziemny jest niedostępny.

Parking Dla Gości

W budynku myhive Crown Point najemcy mają do dyspozycji podziemny parking, w ramach którego dostępnych jest blisko 90 miejsc postojowych.

Jak Dotrzeć

Doskonała lokalizacja na skraju rozwijającej się i popularnej Woli, obok stacji metra Rondo Daszyńskiego, a także autobusów (linie numer 105, 109, 155 i 178), które zatrzymują się dwie minuty drogi od biurowca. Ponadto obecne tuż obok przystanki tramwajowe (linie 1, 10, 11, 22, 24) potwierdzają atrakcyjność nieruchomości powodując jednocześnie, że znajduje się ona na liście życzeń wielu firm. Wejście od ulicy Prostej.