myoffice Crown Point

myoffice Crown Point Logo

Prosta 70, Wola, Warszawa

Warunki komercyjne

Inne dostępne opcje

Wynajem elastyczny

Umowa elastyczna pozwala ci na wynajęcie przestrzeni biurowej na okres krótszy niż jeden rok. Cena zawiera koszt najmu, mediów, wszystkich rachunków, przekąsek i napojów i inne kwoty. Masz zagwarantowany dostęp do szybkiego Internetu, ogólnodostępnej kuchni, odizolowanych pomieszczeń do spotkań. Twojej biuro będzie w pełni wyposażone i umeblowane z możliwością natychmiastowego wprowadzenia się.

Cena zawiera

coffee Kawa, herbata i woda
plug Umeblowanie i wyposażenie
wallet Media i utrzymanie
wifi Super szybki internet

Darmowe wsparcie

Poszukiwanie biura

Analiza finansowa

Wsparcie prawne

Wszystkie biura w myoffice Crown Point

Udogodnienia w myoffice Crown Point

Udogodnienia w budynku

O okolicy

Transport dostępny w pobliżu

znajduje się min. spacerem od myoffice Crown Point

Pokaż na mapie

Brak w pobliżu myoffice Crown Point

O myoffice Crown Point

myhive Crown Point to nowoczesny 8-piętrowy budynek o całkowitej powierzchni najmu wynoszącej 11.000 m kw., usytuowany w warszawskiej dzielnicy Wola, która jest najszybciej rozwijającą się dzielnicą biznesową w mieście. Dalsza rozbudowa drugiej linii metra dodatkowo zwiększa atrakcyjność Woli.

Przestronne lobby myhive Crown Point jest idealnym miejscem do organizowania różnego typu eventów i spotkań, specjalnie z myślą o przedstawicielach społeczności myhive.

Więcej ofert biur dostępnych na ShareSpace można znaleźć na stronie biura do wynajęcia Warszawa. Dla mniejszych firm polecamy elastyczne biura na stronie coworking Warszawa lub biuro serwisowane Warszawa.

Dostęp Do Biura

Będziesz mieć dostęp do swojego biura 24/7

Parking podziemny

Dostępny parking podziemny w cenie + VAT / miesięcznie

Parking naziemny

Parking naziemny jest niedostępny.

Parking Dla Gości

W budynku myhive Crown Point najemcy mają do dyspozycji podziemny parking, w ramach którego dostępnych jest blisko 90 miejsc postojowych.

Jak Dotrzeć

Doskonała lokalizacja na skraju rozwijającej się i popularnej Woli, obok stacji metra Rondo Daszyńskiego, a także autobusów (linie numer 105, 109, 155 i 178), które zatrzymują się dwie minuty drogi od biurowca. Ponadto obecne tuż obok przystanki tramwajowe (linie 1, 10, 11, 22, 24) potwierdzają atrakcyjność nieruchomości powodując jednocześnie, że znajduje się ona na liście życzeń wielu firm. Wejście od ulicy Prostej.

O ShareSpace

company logo company logo company logo