CIC Warsaw

CIC Warsaw Logo

ul. Chmielna 73, Wola, Warszawa

Warunki komercyjne

Inne dostępne opcje

Wynajem elastyczny

Umowa elastyczna pozwala ci na wynajęcie przestrzeni biurowej na okres krótszy niż jeden rok. Cena zawiera koszt najmu, mediów, wszystkich rachunków, przekąsek i napojów i inne kwoty. Masz zagwarantowany dostęp do szybkiego Internetu, ogólnodostępnej kuchni, odizolowanych pomieszczeń do spotkań. Twojej biuro będzie w pełni wyposażone i umeblowane z możliwością natychmiastowego wprowadzenia się.

Cena zawiera

coffee Kawa, herbata i woda
plug Umeblowanie i wyposażenie
wallet Media i utrzymanie
wifi Super szybki internet

Darmowe wsparcie

Poszukiwanie biura

Analiza finansowa

Wsparcie prawne

Vibes

 • Startup
  Startup
  Przyjazne dla startupów i ich rozwoju
 • Premium
  Premium
  Dla miłośników pięknych rzeczy
 • Przestronne
  Przestronne
  Duża powierzchnia na jedno stanowisko pracy
Wszystkie biura w CIC Warsaw

Udogodnienia w CIC Warsaw

Udogodnienia w budynku

O okolicy

Transport dostępny w pobliżu

znajduje się min. spacerem od CIC Warsaw

Pokaż na mapie

Brak w pobliżu CIC Warsaw

O CIC Warsaw


Misją CIC jest tworzenie społeczności innowacji, które wspierają wpływowych przedsiębiorców w naprawie świata.

Założona w 1999 r. Z siedzibą w Cambridge, MA, CIC buduje i prowadzi kampusy innowacji w miastach na całym świecie. CIC i jego rodzina organizacji stowarzyszonych zapewniają innowatorom wysokiej klasy wspólną infrastrukturę naukową i technologiczną, w tym biura, laboratoria biotechnologiczne i centra rozwoju robotyki.

Obok hubów CIC tworzy w Warszawie także przestrzeń do prototypowania 3D, strefę pracy wspólnej dla międzynarodowych firm, ekskluzywny klub biznesowy oraz dostępną dla wszystkich powierzchnię innowacji społecznych.

Budujemy ekosystem łączący firmy na różnym etapie rozwoju – młode firmy, scaleupy zainteresowane globalną ekspansją oraz dojrzałe korporacje, inkubatory i akceleratory, ze światem nauki, inwestorami i funduszami typu VC, podmiotami odpowiedzialnymi za programy rozwojowe na poziomie samorządowym i rządowym. 
Jednocześnie włącza swoich najemców do globalnej społeczności CIC, a także działa ze swoją siostrzaną organizacją siostrą non-profit – Venture Café, umożliwiając otwarte spotkania oraz dyskusje dla każdego, kto chociażby myśli o rozpoczęciu działalności. 

Od ponad 20 lat CIC gości w swych progach przeszło 6 000 firm – od gigantów takich jak Microsoft, EY, IBM czy L’Oreal po startupy takie jak HubSpot. W pierwszym centrum CIC w Cambridge powstawał najpopularniejszy na świecie system operacyjny używany w telefonach komórkowych czyli Android od Googlea. 

CIC oficjalnie otworzyło w Warszawie swoją największą w Europie filię, zorientowaną na przyciągnięcie talentów z zakresu nowoczesnych technologii z 17 państw CEE.
CIC Warsaw jest jednocześnie jednym z głównych ośrodków stymulujących rozwój przełomowych rozwiązań w regionie.

Więcej ofert biur dostępnych na ShareSpace można znaleźć na stronie biura do wynajęcia Warszawa. Dla mniejszych firm polecamy elastyczne biura na stronie coworking Warszawa lub biuro serwisowane Warszawa.

Dostęp Do Biura

Będziesz mieć dostęp do swojego biura 24/7

Parking podziemny

Dostępny parking podziemny w cenie + VAT / miesięcznie

Parking naziemny

Dostępny parking naziemny w cenie + VAT / miesięcznie

Parking Dla Gości

Parking podziemny Varso II (-1 parking dla gości, -4 parking dla najemców), miejsca parkingowe wokół budynku

Jak Dotrzeć

Samochodem, komunikacją miejską ( 3min spacerem od Dworca Centralnego) Wejście do Varso II zarówno od ul.Chmielnej jak i od al.Jerozolimskich

O ShareSpace

company logo company logo company logo