InOffice Business Garden

InOffice Business Garden Logo

Żwirki i Wigury 16A, Włochy, Warszawa

Warunki komercyjne

Inne dostępne opcje

Wynajem elastyczny

Umowa elastyczna pozwala ci na wynajęcie przestrzeni biurowej na okres krótszy niż jeden rok. Cena zawiera koszt najmu, mediów, wszystkich rachunków, przekąsek i napojów i inne kwoty. Masz zagwarantowany dostęp do szybkiego Internetu, ogólnodostępnej kuchni, odizolowanych pomieszczeń do spotkań. Twojej biuro będzie w pełni wyposażone i umeblowane z możliwością natychmiastowego wprowadzenia się.

Cena zawiera

coffee Kawa, herbata i woda
plug Umeblowanie i wyposażenie
wallet Media i utrzymanie
wifi Super szybki internet

Darmowe wsparcie

Poszukiwanie biura

Analiza finansowa

Wsparcie prawne

Vibes

 • Korporacje
  Korporacje
  Prosty i uniwersalny design
 • Przestronne
  Przestronne
  Duża powierzchnia na jedno stanowisko pracy
 • Wieżowiec
  Wieżowiec
  Biuro z widokiem
Wszystkie biura w InOffice Business Garden

Udogodnienia w InOffice Business Garden

Udogodnienia w budynku

O okolicy

Transport dostępny w pobliżu

znajduje się min. spacerem od InOffice Business Garden

Pokaż na mapie

Brak w pobliżu InOffice Business Garden

O InOffice Business Garden

Business Garden to budynek o niebanalnej architekturze w zielonym otoczeniu ogrodu. Ponad 1600 m² nowoczesnej powierzchni biurowej. Innowacyjny kompleks biurowy zaprojektowany z myślą o stworzeniu wygodnego i inspirującego środowiska pracy. Sercem Business Garden jest wewnętrzny ogród dostępny dla mieszkańców miasta i pracowników biur. Oczka wodne, zadbane łąki traw, strefy piesze z miejscami do siedzenia i Wi-Fi. Wystarczy wyjść z biura i odpocząć wśród zieleni. Bogata oferta usług dostępna na terenie kompleksu. Hospitality desk, restauracja, bank, kiosk, pralnia, punkt kurierski, a nawet myjnia samochodowa. Wspaniała lokalizacja - zaledwie pięć minut trwa dojazd do lotniska im. Fryderyka Chopina.
Proponowana przez Inoffice Group powierzchnia biurowa mieści się na 3 piętrze. Komfortowe wnętrza- zarówno biura, jak i powierzchnie wspólne oraz profesjonalny personel Inoffice Group tworzą to miejsce idealnym do pracy.

Więcej ofert biur dostępnych na ShareSpace można znaleźć na stronie biura do wynajęcia Warszawa. Dla mniejszych firm polecamy elastyczne biura na stronie coworking Warszawa lub biuro serwisowane Warszawa.

Dostęp Do Biura

Będziesz mieć dostęp do swojego biura 24/7

Parking podziemny

Dostępny parking podziemny w cenie + VAT / miesięcznie

Parking naziemny

Parking naziemny jest niedostępny.

Parking Dla Gości

Parking w hotelu - Sound Garden Hotel

Jak Dotrzeć

Podróż autobusem linią 504 do centrum Warszawy trwa zaledwie 15 minut. W bezpośrednim sąsiedztwie Business Garden znajduje się przystanek Żwirki i Wigur na linii Szybkiej Kolei Miejskiej łączącej lotnisko z Dworcem Centralnym - S2 oraz S3.

O ShareSpace

company logo company logo company logo