Regus Polna Corner

Regus Polna Corner Logo

Waryńskiego 3A, Śródmieście, Warszawa

Warunki komercyjne

Inne dostępne opcje

Wynajem elastyczny

Umowa elastyczna pozwala ci na wynajęcie przestrzeni biurowej na okres krótszy niż jeden rok. Cena zawiera koszt najmu, mediów, wszystkich rachunków, przekąsek i napojów i inne kwoty. Masz zagwarantowany dostęp do szybkiego Internetu, ogólnodostępnej kuchni, odizolowanych pomieszczeń do spotkań. Twojej biuro będzie w pełni wyposażone i umeblowane z możliwością natychmiastowego wprowadzenia się.

Cena zawiera

coffee Kawa, herbata i woda
plug Umeblowanie i wyposażenie
wallet Media i utrzymanie
wifi Super szybki internet

Darmowe wsparcie

Poszukiwanie biura

Analiza finansowa

Wsparcie prawne

Vibes

  • Korporacje
    Korporacje
    Prosty i uniwersalny design
Wszystkie biura w Regus Polna Corner

Udogodnienia w Regus Polna Corner

Udogodnienia w budynku

O okolicy

Transport dostępny w pobliżu

znajduje się min. spacerem od Regus Polna Corner

Pokaż na mapie

Brak w pobliżu Regus Polna Corner

O Regus Polna Corner

Regus Warszawa Polna Corner to nowy adres na biznesowej mapie Warszawy. Położone w Śródmieściu Południowym biuro wyróżnia się doskonałą lokalizacją – z łatwością można dotrzeć tu zarówno samochodem jak i komunikacją miejską. Pod budynkiem znajduje się strzeżony parking, a stacja Metra Politechnika i najbliższy przystanek autobusowy oddalone są zaledwie o 20m od wejścia do biurowca. W najbliższej okolicy znaleźć można liczne restauracje i kawiarnie, idealne na lunch lub biznesowe spotkanie.

Nowoczesna powierzchnia biurowa stworzona została z myślą o potrzebach jej użytkowników. Wszystkie biura dostępne w Regus Polna Corner mają dostęp do światła dziennego oraz uchylne okna. W kompleksie znajdują się biura prywatne, część coworkingowa, dwie sale konferencyjne oraz części wspólne takie jak recepcja czy w pełni wyposażona kuchnia, o których utrzymanie troszczy się nasz personel. Niewątpliwym atutem tej lokalizacji jest zielony taras, z którego roztacza się widok na urokliwe patio budynku.

Więcej ofert biur dostępnych na ShareSpace można znaleźć na stronie biura do wynajęcia Warszawa. Dla mniejszych firm polecamy elastyczne biura na stronie coworking Warszawa lub biuro serwisowane Warszawa.

Dostęp Do Biura

Będziesz mieć dostęp do swojego biura 24/7

Parking podziemny

Dostępny parking podziemny w cenie + VAT / miesięcznie

Parking naziemny

Parking naziemny jest niedostępny.

Parking Dla Gości

Parking podziemny pod budynkiem oraz miejski na ulicy

Jak Dotrzeć

Samochodem, autobusem, metrem

O ShareSpace

company logo company logo company logo