Regus Park Avenue

Regus Park Avenue Logo

Wspólna 70, Śródmieście, Warszawa

Warunki komercyjne

Inne dostępne opcje

Wynajem elastyczny

Umowa elastyczna pozwala ci na wynajęcie przestrzeni biurowej na okres krótszy niż jeden rok. Cena zawiera koszt najmu, mediów, wszystkich rachunków, przekąsek i napojów i inne kwoty. Masz zagwarantowany dostęp do szybkiego Internetu, ogólnodostępnej kuchni, odizolowanych pomieszczeń do spotkań. Twojej biuro będzie w pełni wyposażone i umeblowane z możliwością natychmiastowego wprowadzenia się.

Cena zawiera

coffee Kawa, herbata i woda
plug Umeblowanie i wyposażenie
wallet Media i utrzymanie
wifi Super szybki internet

Darmowe wsparcie

Poszukiwanie biura

Analiza finansowa

Wsparcie prawne

Vibes

  • Korporacje
    Korporacje
    Prosty i uniwersalny design
Wszystkie biura w Regus Park Avenue

Udogodnienia w Regus Park Avenue

Udogodnienia w budynku

O okolicy

Transport dostępny w pobliżu

znajduje się min. spacerem od Regus Park Avenue

Pokaż na mapie

Brak w pobliżu Regus Park Avenue

O Regus Park Avenue

Regus Park Avenue jest najlepszym miejscem dla biur coworkingowych i sal konferencyjnych w centrum Warszawy. Ta nowoczesna nieruchomość w dzielnicy Śródmieście Południowe oferuje członkom 16 000 m² ultranowoczesnego otoczenia. Nowy budynek uosabia czystą i współczesną wizję tętniącej życiem warszawskiej strony miejskiej. Niezależnie od tego, czy jesteś dużym biznesem, czy dopiero zaczynasz, i czy dojedziesz do stacji kolejowej Koszykowa 03 lub pedałujesz na rowerze, znajdziesz wygodę i charakter pod dostatkiem.

Dzielenie kodu pocztowego z wysokiej klasy hotelami, Marriott i Hampton by Hilton, a także budynkami rządowymi, w tym Ministerstwem Infrastruktury, jest ekscytującą lokalizacją z wieloma ciekawymi miejscami do zwiedzania. Odkryjesz zielone atrakcje, takie jak Park Ujazdowski, nie wspominając o pobliskich klejnotach, takich jak Muzeum i Instytut Zoologii oraz Muzeum Historii Naturalnej i Ewolucji.

W przypadku wynajmu powierzchni dedykowanej dla większej ilość osób przez mniejszy zespół oferujemy zniżkę w wysokości 165 pln/m (opłata za serwis kawa/herbata/woda liczony per aktualna liczba osób w zespole).

Więcej ofert biur dostępnych na ShareSpace można znaleźć na stronie biura do wynajęcia Warszawa. Dla mniejszych firm polecamy elastyczne biura na stronie coworking Warszawa lub biuro serwisowane Warszawa.

Dostęp Do Biura

Będziesz mieć dostęp do swojego biura 24/7

Parking podziemny

Dostępny parking podziemny w cenie + VAT / miesięcznie

Parking naziemny

Parking naziemny jest niedostępny.

Parking Dla Gości

Pod Budynkiem

Jak Dotrzeć

Samochodem

O ShareSpace

company logo company logo company logo