Office&cowork Centre Intraco

Office&cowork Centre Intraco Logo

Stawki 2, Śródmieście, Warszawa

Warunki komercyjne

Inne dostępne opcje

Wynajem elastyczny

Umowa elastyczna pozwala ci na wynajęcie przestrzeni biurowej na okres krótszy niż jeden rok. Cena zawiera koszt najmu, mediów, wszystkich rachunków, przekąsek i napojów i inne kwoty. Masz zagwarantowany dostęp do szybkiego Internetu, ogólnodostępnej kuchni, odizolowanych pomieszczeń do spotkań. Twojej biuro będzie w pełni wyposażone i umeblowane z możliwością natychmiastowego wprowadzenia się.

Cena zawiera

coffee Kawa, herbata i woda
plug Umeblowanie i wyposażenie
wallet Media i utrzymanie
wifi Super szybki internet

Darmowe wsparcie

Poszukiwanie biura

Analiza finansowa

Wsparcie prawne

Vibes

  • Tech
    Tech
    Idealne miejsce dla profesjonalistów
  • Wieżowiec
    Wieżowiec
    Biuro z widokiem
Wszystkie biura w Office&cowork Centre Intraco

Udogodnienia w Office&cowork Centre Intraco

Udogodnienia w budynku

O okolicy

Transport dostępny w pobliżu

znajduje się min. spacerem od Office&cowork Centre Intraco

Pokaż na mapie

Brak w pobliżu Office&cowork Centre Intraco

O Office&cowork Centre Intraco

Poszukujesz nowego miejsca na swój biznes? W pełni urządzonego I wyposażonego, serwisowanego, z kuchnią I niesamowitym widokiem, w samym centrum miasta za stosunkowo niską cenę? Niemożliwe? Nie z nami! Poczuj różnicę I rozwijaj swój biznes z Office&Cowork Centre już dziś! Nasze biuro na ulicy Stawki 2 w Warszawie jest idealnym miejscem do twórczej pracy. Zlokalizowane jest w biurowcu Intraco na Warszawskiem Śródmieściu z widokiem na Stadion Narodowy. W lokalu znajduje się strefa coworkingowa, mikrobiura, biura oraz aneks kuchenny. A to wszystko możesz mieć od zaraz, bez ponoszenia dodatkowych kosztów na remont, czynsz czy wyposażenie. Po prostu skup się na rozwijaniu swojego biznesu! Ceny za osobę miesięcznie od 900 zł do 1250 zł. Pokoje o różnych wielkościach - 12 modułów po 4 - 5 osób w każdym. Co otrzymujesz? - Możliwość natychmiastowego podjęcia pracy, bez konieczności angażowania własnego czasu i kapitału - Darmowy dostęp do wszystkich części wspólnych - Nielimitowany dostęp do sprzętu biurowego (drukarka, skaner, flipchart) - Pełna obsługa lokalu: wyposażenie, kontakt z administracją, media i sprzątanie - Szybki internet - Dostęp 24/7 - Jedna, konkurencyjna opłata abonamentowa za wszystko - Elastyczną umowę, krótkie okresy najmu, możliwość zmiany lokalizacji - Darmową wodę, kawę I herbatę - Pracę wśród kreatywnych umysłów - Spokój I profesjonalną atmosferę sprzyjającą pracy - Bliskość komunikacji miejskiej Podana cena za jeden moduł. Jeśli to w dalszym ciągu Cię nie przekonało, to zapraszamy Cię na darmowy dzień próbny. Jesteśmy przekonani, że zostaniesz z nami na dłużej. Zadzwoń do nas lub napisz wiadomość. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Więcej ofert biur dostępnych na ShareSpace można znaleźć na stronie biura do wynajęcia Warszawa. Dla mniejszych firm polecamy elastyczne biura na stronie coworking Warszawa lub biuro serwisowane Warszawa.

Dostęp Do Biura

Będziesz mieć dostęp do swojego biura 24/7

Sale Konferencyjne

Jest dostępnych 1 sal konferencyjnych

Parking podziemny

Parking podziemny jest niedostępny.

Parking naziemny

Parking naziemny jest niedostępny.

Parking Dla Gości

Parking w strefie płatnego parkowania

Jak Dotrzeć

Autobus Autobus: 111 , 157 , 503 , 518 Kolej Kolej: R90 , S3 , S9 Metro Metro: M1 Tramwaj Tramwaj: 15 , 18 , 6

O ShareSpace

company logo company logo company logo