myhive Nimbus Flex

myhive Nimbus Flex Logo

Aleje Jerozolimskie 98, Ochota, Warszawa

Warunki komercyjne

Inne dostępne opcje

Wynajem elastyczny

Umowa elastyczna pozwala ci na wynajęcie przestrzeni biurowej na okres krótszy niż jeden rok. Cena zawiera koszt najmu, mediów, wszystkich rachunków, przekąsek i napojów i inne kwoty. Masz zagwarantowany dostęp do szybkiego Internetu, ogólnodostępnej kuchni, odizolowanych pomieszczeń do spotkań. Twojej biuro będzie w pełni wyposażone i umeblowane z możliwością natychmiastowego wprowadzenia się.

Cena zawiera

coffee Kawa, herbata i woda
plug Umeblowanie i wyposażenie
wallet Media i utrzymanie
wifi Super szybki internet

Darmowe wsparcie

Poszukiwanie biura

Analiza finansowa

Wsparcie prawne

Wszystkie biura w myhive Nimbus Flex

Udogodnienia w myhive Nimbus Flex

Udogodnienia w budynku

O okolicy

Transport dostępny w pobliżu

znajduje się min. spacerem od myhive Nimbus Flex

Pokaż na mapie

Brak w pobliżu myhive Nimbus Flex

O myhive Nimbus Flex

myhive Nimbus to nowoczesny biurowiec klasy A położony przy Alejach Jerozolimskich z łącznie 20.000 m kw powierzchni biurowej. Oryginalna koncepcja architektoniczna budynku obejmowała elementy industrialne, które w momencie implementacji myhive idealnie wpasowały się w założenia projektowe marki. Z lobby budynku jest bezpośrednie połączenie z serwującą przekąski i napoje Etno Cafe oraz popularną restauracją Connect Lunch Bar.

Udogodnienia znajdujące się w myhive Nimbus obejmują centrum konferencyjne, parking dla rowerzystów i prysznice, pokój dla matek, restaurację i kawiarnię, a także bezpłatne Wi-Fi i zielone tarasy na niektórych piętrach. Wiosną i latem najemcy mogą również korzystać z bezpłatnego systemu rowerów myhive. Przed budynkiem jest także specjalny parking dla skuterów elektrycznych, które można wynajmować na minuty. Najemcy mają do dyspozycji 200 miejsc parkingowych w garażu podziemnym.

Więcej ofert biur dostępnych na ShareSpace można znaleźć na stronie biura do wynajęcia Warszawa. Dla mniejszych firm polecamy elastyczne biura na stronie coworking Warszawa lub biuro serwisowane Warszawa.

Dostęp Do Biura

Będziesz mieć dostęp do swojego biura 24/7

Parking podziemny

Dostępny parking podziemny w cenie + VAT / miesięcznie

Parking naziemny

Parking naziemny jest niedostępny.

Parking Dla Gości

Podziemny parking z 200 miejscami parkingowymi. Bezpłatny system rowerowy dostępny dla najemców w sezonie wiosennym i letnim.

Jak Dotrzeć

W okolicy przystanek autobusowy. 10 min od stacji Warszawa Centralna i 5 min od stacji kolejowej Warszawa Zachodnia. Weście znajduje się od strony Alei Jerozolimskich.

O ShareSpace

company logo company logo company logo