Brain Embassy Jerozolimskie

Brain Embassy Jerozolimskie Logo

Aleje Jerozolimskie 181B, Ochota, Warszawa

Warunki komercyjne

Reset

Co najemcy lubią w Brain Embassy Jerozolimskie

 • Startup
  Startup
  Przyjazne dla startupów i ich rozwoju
 • Loft
  Loft
  Wykończenie z cegły i drewna
 • Butik
  Butik
  Wyjątkowa przestrzeń
Biura w Brain Embassy Jerozolimskie
3d traditional space
Biuro dla os.
Moduł m2
Biura dostępne
Piętro
3d traditional space
Pozostałe dostępne biura
Pozostałe dostępne moduły Dostępne moduły
Na zapytanie
Na zapytanie

Udogodnienia w Brain Embassy Jerozolimskie

Udogodnienia w budynku

O okolicy

Transport dostępny w pobliżu

znajduje się min. spacerem od Brain Embassy Jerozolimskie

Pokaż na mapie

Brak w pobliżu Brain Embassy Jerozolimskie

O Brain Embassy Jerozolimskie

Brain Embassy to biuro przyszłości, wyznaczające światowe trendy adresowane do małych i średnich przedsiębiorców, start-upów, freelancerów, a także globalnych korporacji. Kreatywny koncept zaprasza swoich użytkowników do pracy i relaksu na własnych zasadach, zapewniając pokoje służące odpoczynkowi jak i przestrzenie dostosowane do danego stylu pracy. W Brain Embassy można pracować na stojąco czy na huśtawce, w pokoju ciszy albo przy kawiarnianym szumie, można skorzystać z pokoju drzemek czy medytacji, a także przygotować pełnowartościowy posiłek we w pełni wyposażonej kuchni. Dla użytkowników powierzchni przygotowany został również specjalny program merytoryczny rozwijający kompetencje przyszłości takie jak kreatywność, systemowe myślenie czy świadome przywództwo.

Brain Embassy jest konceptem, który zrzesza pod swoim dachem przestrzenie dostosowane do różnych potrzeb. Be Together umożliwia dostęp do open space - ergonomicznej i wysokiej jakości kreatywnej przestrzeni. Be Involved to prywatne biuro w przestrzeni co-workingowej zapewniające prywatność swoim użytkownikom. Be Yourself to większe, prywatne unity dla firmy udostępniające wszystkie udogodnienia dostępne na własnej przestrzeni. Be Inspired to miejsce wyjątkowych konferencji, twórczych warsztatów, efektywnych szkoleń i niezapomnianych eventów. Wnętrza urządzone w duchu Brain Embassy przyciągną wszystkich, którzy podczas swoich spotkań chcą rozbudzić kreatywną atmosferę.

Brain Embassy Jerozolimskie, zlokalizowane jest w warszawskim biurowcu Adgar Park West znajdującym się w zachodniej części biznesowego centrum stolicy przy Al. Jerozolimskich. W jego otoczeniu znajduje się Park Szczęśliwicki służący pięknym widokiem i sprzyjający odpoczynkowi po pracy.

Dołącz do nas!

Więcej ofert biur dostępnych na ShareSpace można znaleźć na stronie biura do wynajęcia Warszawa. Dla mniejszych firm polecamy elastyczne biura na stronie coworking Warszawa lub biuro serwisowane Warszawa.

Dostęp Do Biura

Będziesz mieć dostęp do swojego biura 24/7

Sale Konferencyjne

Jest dostępnych 1 sal konferencyjnych

Parking podziemny

Dostępny parking podziemny w cenie + VAT / miesięcznie

Parking naziemny

Dostępny parking naziemny w cenie + VAT / miesięcznie

Parking Dla Gości

Parking płatny przed budynkiem i podziemny. Na życzenie możliwość wynajmu dedykowanego miejsca - 200 zł /miesiąc

Jak Dotrzeć

Wejście do budynku Adgar Park West znajduje się od ulicy Aleje Jerozolimskie. Po minięciu recepcji głównej kieruj się prosto wzdłuż Alei Olimpijskiej, następnie po lewej stronie zobaczysz windy B2 prowadzące na 5 piętro. Tam znajduje się Brain Embassy Jerozolimskie. Po wejściu do głównej przestrzeni coworkingowej zobaczysz Community Desk - tam możesz poprosić o dalsze instrukcje i wskazówki dotyczące Twoich kolejnych kroków w BE.