Regus Villa Metro Wilanowska

Regus Villa Metro Wilanowska Logo

Puławska 145, Mokotów, Warszawa

Warunki komercyjne

Inne dostępne opcje

Wynajem elastyczny

Umowa elastyczna pozwala ci na wynajęcie przestrzeni biurowej na okres krótszy niż jeden rok. Cena zawiera koszt najmu, mediów, wszystkich rachunków, przekąsek i napojów i inne kwoty. Masz zagwarantowany dostęp do szybkiego Internetu, ogólnodostępnej kuchni, odizolowanych pomieszczeń do spotkań. Twojej biuro będzie w pełni wyposażone i umeblowane z możliwością natychmiastowego wprowadzenia się.

Cena zawiera

coffee Kawa, herbata i woda
plug Umeblowanie i wyposażenie
wallet Media i utrzymanie
wifi Super szybki internet

Darmowe wsparcie

Poszukiwanie biura

Analiza finansowa

Wsparcie prawne

Vibes

  • Korporacje
    Korporacje
    Prosty i uniwersalny design
Wszystkie biura w Regus Villa Metro Wilanowska

Udogodnienia w Regus Villa Metro Wilanowska

Udogodnienia w budynku

O okolicy

Transport dostępny w pobliżu

znajduje się min. spacerem od Regus Villa Metro Wilanowska

Pokaż na mapie

Brak w pobliżu Regus Villa Metro Wilanowska

O Regus Villa Metro Wilanowska

Przenieś swoją firmę do tętniącego życiem Mokotowa, drugiej największej dzielnicy Warszawy. Centrum Regus Villa Metro, położone naprzeciw wejścia do stacji Metro Wilanowska, oferuje ponad 1 000 metrów kwadratowych gotowej do użytku powierzchni biurowej. Całość wyposażona została w wysokiej klasy meble biurowe, a o zaopatrzenie kuchni czy funkcjonowanie dostępnych urządzeń biurowych zatroszczy się nasz wykwalifikowany personel. Administracja powierzchnią leży po naszej stronie, dzięki czemu Ty możesz skupić się na prowadzeniu swojego biznesu.

W przypadku wynajmu powierzchni dedykowanej dla większej ilość osób przez mniejszy zespół oferujemy zniżkę w wysokości 165 pln/m (opłata za serwis kawa/herbata/woda liczony per aktualna liczba osób w zespole).

W okolicy biura znajdują się sklepy i liczne punkty usługowe oraz atrakcje miasta takie jak park Arkadia czy Pałac Królikarnia. Do najbliższego centrum handlowego– Galerii Mokotów (2km), z łatwością można dotrzeć samochodem lub komunikacją miejską. To idealne miejsce dla wszystkich tych, którzy cenią sobie wysoki standard biura i doskonałą lokalizację, do której można dotrzeć z pominięciem korków.

W przypadku wynajmu powierzchni dedykowanej dla większej ilość osób przez mniejszy zespół oferujemy zniżkę w wysokości 165 pln/m (opłata za serwis kawa/herbata/woda liczony per aktualna liczba osób w zespole).

Więcej ofert biur dostępnych na ShareSpace można znaleźć na stronie biura do wynajęcia Warszawa. Dla mniejszych firm polecamy elastyczne biura na stronie coworking Warszawa lub biuro serwisowane Warszawa.

Dostęp Do Biura

Będziesz mieć dostęp do swojego biura 24/7

Parking podziemny

Dostępny parking podziemny w cenie + VAT / miesięcznie

Parking naziemny

Parking naziemny jest niedostępny.

Parking Dla Gości

Obok budynku

Jak Dotrzeć

Villa Metro mieści się przy ulicy Puławskiej 145. Największym atutem lokalizacji jest bezpośrednie sąsiedztwo stacji Metro Wilanowska, co w połączeniu z dużą liczbą przystanków autobusowych i tramwajowych gwarantuje bardzo dobrą komunikację z najważniejszymi częściami Warszawy.

O ShareSpace

company logo company logo company logo