CitySpace Beethovena

CitySpace Beethovena Logo

ul. Józefa Piusa Dziekońskiego 1, Mokotów, Warszawa

Warunki komercyjne

Inne dostępne opcje

Wynajem elastyczny

Umowa elastyczna pozwala ci na wynajęcie przestrzeni biurowej na okres krótszy niż jeden rok. Cena zawiera koszt najmu, mediów, wszystkich rachunków, przekąsek i napojów i inne kwoty. Masz zagwarantowany dostęp do szybkiego Internetu, ogólnodostępnej kuchni, odizolowanych pomieszczeń do spotkań. Twojej biuro będzie w pełni wyposażone i umeblowane z możliwością natychmiastowego wprowadzenia się.

Cena zawiera

coffee Kawa, herbata i woda
plug Umeblowanie i wyposażenie
wallet Media i utrzymanie
wifi Super szybki internet

Darmowe wsparcie

Poszukiwanie biura

Analiza finansowa

Wsparcie prawne

Vibes

  • Korporacje
    Korporacje
    Prosty i uniwersalny design
  • Przestronne
    Przestronne
    Duża powierzchnia na jedno stanowisko pracy
Wszystkie biura w CitySpace Beethovena

Udogodnienia w CitySpace Beethovena

Udogodnienia w budynku

O okolicy

Transport dostępny w pobliżu

znajduje się min. spacerem od CitySpace Beethovena

Pokaż na mapie

Brak w pobliżu CitySpace Beethovena

O CitySpace Beethovena

CitySpace to operator elastycznych przestrzeni biurowych o powierzchni ponad 25 tys. mkw., w których pracuje się wygodniej, przyjaźniej i nowocześniej. CitySpace dysponuje jedną z największych w kraju sieci produktów skrojonych na miarę. Zarządza biurami serwisowanymi, hybrydowymi, wirtualnymi oraz salami spotkań oferując je na elastyczne, krótkoterminowe umowy. CitySpace należy do grupy kapitałowej Echo Investment, dzięki czemu tworząc swoje usługi może wybierać biurowce, które spełniają najwyższe standardy techniczne. W wyjątkowych lokalizacjach tworzy ergonomiczne i inteligentne miejsca pracy, blisko wszystkiego, czym żyje miasto: restauracji, kawiarni, centrów handlowych, sklepów i instytucji kultury. Najnowsza lokalizacja CitySpace znajduje się w jednym z najciekawszych warszawskich kompleksów wielofunkcyjnych łączących biura, mieszkania i punkty usługowe. CitySpace Beethovena, zaprojektowany przez Medusa Group, zaprasza do dedykowanych biur serwisowanych i coworkingu, gdzie Twoja firma będzie korzystała z wielu wliczonych w cenę usług oraz obsługi specjalistów Client Service. Umów się na niezobowiązującą prezentację przestrzeni CitySpace!

Więcej ofert biur dostępnych na ShareSpace można znaleźć na stronie biura do wynajęcia Warszawa. Dla mniejszych firm polecamy elastyczne biura na stronie coworking Warszawa lub biuro serwisowane Warszawa.

Dostęp Do Biura

Będziesz mieć dostęp do swojego biura 24/7

Sale Konferencyjne

Jest dostępnych 4 sal konferencyjnych

Parking podziemny

Dostępny parking podziemny w cenie + VAT / miesięcznie

Parking naziemny

Parking naziemny jest niedostępny.

Parking Dla Gości

Bezpłatna strefa parkingowa

Jak Dotrzeć

Wejście B.1.1

O ShareSpace

company logo company logo company logo