Loftmill Stara Drukarnia

Loftmill Stara Drukarnia Logo

Gdańska 130, Polesie, Łódź

Warunki komercyjne

Inne dostępne opcje

Wynajem elastyczny

Umowa elastyczna pozwala ci na wynajęcie przestrzeni biurowej na okres krótszy niż jeden rok. Cena zawiera koszt najmu, mediów, wszystkich rachunków, przekąsek i napojów i inne kwoty. Masz zagwarantowany dostęp do szybkiego Internetu, ogólnodostępnej kuchni, odizolowanych pomieszczeń do spotkań. Twojej biuro będzie w pełni wyposażone i umeblowane z możliwością natychmiastowego wprowadzenia się.

Cena zawiera

coffee Kawa, herbata i woda
plug Umeblowanie i wyposażenie
wallet Media i utrzymanie
wifi Super szybki internet

Darmowe wsparcie

Poszukiwanie biura

Analiza finansowa

Wsparcie prawne

Vibes

  • Korporacje
    Korporacje
    Prosty i uniwersalny design
Wszystkie biura w Loftmill Stara Drukarnia

Udogodnienia w Loftmill Stara Drukarnia

Udogodnienia w budynku

O okolicy

Transport dostępny w pobliżu

znajduje się min. spacerem od Loftmill Stara Drukarnia

Pokaż na mapie

Brak w pobliżu Loftmill Stara Drukarnia

O Loftmill Stara Drukarnia

Drukarnia Center to historyczny, poprzemysłowy budynek biurowy usytuowany w centrum miasta, blisko najbardziej znanej i reprezentacyjnej ulicy w Łodzi - Piotrkowskiej. Składa się dwóch części: budynku głównego 5-kondygnacyjnego oraz 4-kondygnacyjnej oficyny. Oferuje 5 000 m2 powierzchni całkowitej, a powierzchnia typowego piętra wynosi ok. 890 m2. W obiekcie mieściła się Wojskowa Drukarnia, której obecne centrum biurowe zawdzięcza nazwę. Budynek wyróżnia się architekturą i charakterystycznymi, dużymi oknami. Przeszedł gruntowną modernizację i oferuje atrakcyjne, loftowe i przestronne powierzchnie biurowe typu open space oraz lokale handlowo - usługowe na parterze. Wysoki standard wykończenia, możliwość elastycznej aranżacji przestrzeni i optymalne doświetlenie wnętrz, zapewniają komfortowe warunki pracy. Do dyspozycji najemców całodobowa recepcja, sale konferencyjne, naziemne miejsca postojowe na dziedzińcu, zadaszony parking dla jednośladów oraz szatnie i prysznice. Biurowiec Drukarnia Center położony jest na terenie łódzkiego Polesia, blisko Śródmieścia i głównych arterii komunikacyjnych tej części miasta. W okolicy znajduje się wspomniana prestiżowa Piotrkowska z licznymi sklepami, hotelami, restauracjami i kawiarniami, OFF Piotrkowska Center, Galeria Łódzka, Politechnika Łódzka i park Poniatowskiego. Położenie pozwala na pełne korzystanie z oferty handlowo – usługowej, gastronomicznej, kulturalnej, hotelowej i rozrywkowej miasta. Tętniące życiem centrum dostarcza inspiracji i motywacji do działania, jest także miejscem spotkań biznesowych i towarzyskich. Lokalizacja umożliwia sprawne przemieszczanie się, zarówno transportem publicznym, jak i prywatnym. W pobliżu przystanki autobusowe i tramwajowe. Dojazd samochodem do głównego dworca kolejowego Łódź Fabryczna zajmuje niecałe 10 minut, do Portu Lotniczego Łódź – ok. 15 minut.

Więcej ofert biur dostępnych na ShareSpace można znaleźć na stronie biura do wynajęcia Łódź. Dla mniejszych firm polecamy elastyczne biura na stronie coworking Łódź lub biuro serwisowane Łódź.

Dostęp Do Biura

Będziesz mieć dostęp do swojego biura 24/7

Parking podziemny

Dostępny parking podziemny w cenie + VAT / miesięcznie

Parking naziemny

Parking naziemny jest niedostępny.

Parking Dla Gości

Dziedziniec przed budynkiem zajmuje duży parking dla samochodów oraz zadaszony, dla użytkowników jednośladów.

Jak Dotrzeć

W pobliżu przystanki autobusowe i tramwajowe. Dojazd samochodem do głównego dworca kolejowego Łódź Fabryczna zajmuje niecałe 10 minut, do Portu Lotniczego Łódź – ok. 15 minut.

O ShareSpace

company logo company logo company logo