Marshal Offices

Marshal Offices Logo

Józefa Piłsudskiego 28, Stare Miasto, Kraków

Warunki komercyjne

Inne dostępne opcje

Wynajem elastyczny

Umowa elastyczna pozwala ci na wynajęcie przestrzeni biurowej na okres krótszy niż jeden rok. Cena zawiera koszt najmu, mediów, wszystkich rachunków, przekąsek i napojów i inne kwoty. Masz zagwarantowany dostęp do szybkiego Internetu, ogólnodostępnej kuchni, odizolowanych pomieszczeń do spotkań. Twojej biuro będzie w pełni wyposażone i umeblowane z możliwością natychmiastowego wprowadzenia się.

Cena zawiera

coffee Kawa, herbata i woda
plug Umeblowanie i wyposażenie
wallet Media i utrzymanie
wifi Super szybki internet

Darmowe wsparcie

Poszukiwanie biura

Analiza finansowa

Wsparcie prawne

Vibes

 • Startup
  Startup
  Przyjazne dla startupów i ich rozwoju
 • Budżet
  Budżet
  Doskonałe dla firm z ograniczonym budżetem
 • Butik
  Butik
  Wyjątkowa przestrzeń
Wszystkie biura w Marshal Offices

Udogodnienia w Marshal Offices

Udogodnienia w budynku

O okolicy

Transport dostępny w pobliżu

znajduje się min. spacerem od Marshal Offices

Pokaż na mapie

Brak w pobliżu Marshal Offices

O Marshal Offices

Biura serwisowane w OmniOffice to oferta skierowana zarówno do małych jak i dużych najemców. Gwarantuje wysoki komfort pracy, uwalniając od ograniczeń wynikających ze sztywnych, długoterminowych umów najmu- najkrótszy okres najmu to jeden miesiąc. OmniOffice oferuje przy tym pełną obsługę recepcji, spotkań biznesowych, połączeń telefonicznych a także usługi asystenckie.

Dzięki współpracy z OmniOffice zyskują Państwo siedzibę w kamienicy zlokalizowanej niemal w Centrum Krakowa, przy ul. Józefa Piłsudskiego 28. Marshal Office zlokalizowane jest 10 min spacerem od Rynku Głównego w Krakowie. Przystanki autobusowe i tramwajowe znajdują się 5 min od kamienicy.

Biura serwisowane są w pełni wyposażone, umeblowane i gotowe do pracy. Gabinety posiadają system klimatyzacji z indywidualnym sterowaniem, zamki elektroniczne sterowane kartami magnetycznymi. Innowacją jest to , że każde biuro posiada własną łazienkę z toaletą i prysznicem. Dodatkowo do dyspozycji są: dostęp do szerokopasmowego Internetu, telefony stacjonarne, urządzenia ksero, fax, drukarka, oraz punkt kawowy.

Cała powierzchnia jest codziennie sprzątana. W imieniu Państwa firmy odbierzemy telefon, zajmiemy się korespondencją, przywitamy gości, zaparzymy im kawę i herbatę.

Więcej ofert biur dostępnych na ShareSpace można znaleźć na stronie biura do wynajęcia Kraków. Dla mniejszych firm polecamy elastyczne biura na stronie coworking Kraków lub biuro serwisowane Kraków.

Dostęp Do Biura

Będziesz mieć dostęp do swojego biura 24/7

Parking podziemny

Dostępny parking podziemny w cenie + VAT / miesięcznie

Parking naziemny

Parking naziemny jest niedostępny.

Parking Dla Gości

parking przy ulicy przed kamienicą

Jak Dotrzeć

W pobliżu znajduję się przystanek autobusowy i tramwajowy (5 min pieszo).Główne wejście w budynku, prosimy zgłosić się do recepcji.

O ShareSpace

company logo company logo company logo