Archeion

Archeion Logo

ul. św. Filipa 23, Stare Miasto, Kraków

Warunki komercyjne

Inne dostępne opcje

Wynajem elastyczny

Umowa elastyczna pozwala ci na wynajęcie przestrzeni biurowej na okres krótszy niż jeden rok. Cena zawiera koszt najmu, mediów, wszystkich rachunków, przekąsek i napojów i inne kwoty. Masz zagwarantowany dostęp do szybkiego Internetu, ogólnodostępnej kuchni, odizolowanych pomieszczeń do spotkań. Twojej biuro będzie w pełni wyposażone i umeblowane z możliwością natychmiastowego wprowadzenia się.

Cena zawiera

coffee Kawa, herbata i woda
plug Umeblowanie i wyposażenie
wallet Media i utrzymanie
wifi Super szybki internet

Darmowe wsparcie

Poszukiwanie biura

Analiza finansowa

Wsparcie prawne

Vibes

  • Budżet
    Budżet
    Doskonałe dla firm z ograniczonym budżetem
  • Butik
    Butik
    Wyjątkowa przestrzeń
Wszystkie biura w Archeion

Udogodnienia w Archeion

Udogodnienia w budynku

O okolicy

Transport dostępny w pobliżu

znajduje się min. spacerem od Archeion

Pokaż na mapie

Brak w pobliżu Archeion

O Archeion

Do wynajęcia w pełni wyposażone biura prywatne w ścisłym centrum Krakowa, Biura zlokalizowane są w jednej z najlepszych lokalizacji w Krakowie (Św. Filipa 23, tuż przy Placu Matejki) – 2 minuty od Galerii Krakowskiej i Dworca Głównego, 5 minut spacerem od Rynku Głównego. Wśród zalet: - Kawa, herbata i woda w cenie wynajmu - Wygodny fotel, biurko - Zamykana szafka na dokumenty dla każdego pracownika - Dostęp do kuchni i sal spotkań / szkoleniowych - Szybki internet - Oświetlenie nie męczące wzroku (no-flicker) - Drukarka sieciowa, skaner i ksero - Sprzątanie 1x w tygodniu - Prysznic - Dostęp 24x7 - Obiekt monitorowany - Możliwość rejestracji firmy (+79 zł / mies) - Unikalny klimat stuletniej kamienicy Nasze biuro możesz wynająć na dowolny czas, nawet na tydzień. Wszystko rozliczysz na podstawie jednej faktury. Cena zawier już WSZYSTKIE OPŁATY. Ceny przy wynajmie miesięcznym(netto): 2450 – biuro 4 osobowe (17 m2) 3250 – biuro 6 osobowe (24 m2) 4450 – biuro 9 osobowe (30 m2, 2pomieszczenia) Brak dodatkowych/ukrytych opłat. Biura dostępne od zaraz.

Więcej ofert biur dostępnych na ShareSpace można znaleźć na stronie biura do wynajęcia Kraków. Dla mniejszych firm polecamy elastyczne biura na stronie coworking Kraków lub biuro serwisowane Kraków.

Dostęp Do Biura

Będziesz mieć dostęp do swojego biura 24/7

Parking podziemny

Parking podziemny jest niedostępny.

Parking naziemny

Dostępny parking naziemny w cenie + VAT / miesięcznie

Parking Dla Gości

Ul. św. Filipa 13

Jak Dotrzeć

Budynek jest zlokalizowany w centrum Krakowa - 2 minuty od Galerii Krakowskiej i Dworca Głównego, 5 minut spacerem od Rynku Głównego.

O ShareSpace

company logo company logo company logo