CitySpace O3 Business Campus

CitySpace O3 Business Campus Logo

Opolska 110, Prądnik Biały, Kraków

Warunki komercyjne

Inne dostępne opcje

Wynajem elastyczny

Umowa elastyczna pozwala ci na wynajęcie przestrzeni biurowej na okres krótszy niż jeden rok. Cena zawiera koszt najmu, mediów, wszystkich rachunków, przekąsek i napojów i inne kwoty. Masz zagwarantowany dostęp do szybkiego Internetu, ogólnodostępnej kuchni, odizolowanych pomieszczeń do spotkań. Twojej biuro będzie w pełni wyposażone i umeblowane z możliwością natychmiastowego wprowadzenia się.

Cena zawiera

coffee Kawa, herbata i woda
plug Umeblowanie i wyposażenie
wallet Media i utrzymanie
wifi Super szybki internet

Darmowe wsparcie

Poszukiwanie biura

Analiza finansowa

Wsparcie prawne

Vibes

 • Korporacje
  Korporacje
  Prosty i uniwersalny design
 • Tech
  Tech
  Idealne miejsce dla profesjonalistów
 • Wieżowiec
  Wieżowiec
  Biuro z widokiem
Wszystkie biura w CitySpace O3 Business Campus

Udogodnienia w CitySpace O3 Business Campus

Udogodnienia w budynku

O okolicy

Transport dostępny w pobliżu

znajduje się min. spacerem od CitySpace O3 Business Campus

Pokaż na mapie

Brak w pobliżu CitySpace O3 Business Campus

O CitySpace O3 Business Campus

CitySpace to operator elastycznych przestrzeni biurowych o powierzchni ponad 28 tys. mkw., w których pracuje się wygodniej, przyjaźniej i nowocześniej. CitySpace dysponuje jedną z największych w kraju sieci produktów skrojonych na miarę. Zarządza biurami serwisowanymi, hybrydowymi, wirtualnymi oraz salami spotkań oferując je na elastyczne, krótkoterminowe umowy. 

CitySpace należy do grupy kapitałowej Echo Investment, dzięki czemu tworząc swoje usługi może wybierać biurowce, które spełniają najwyższe standardy techniczne. W wyjątkowych lokalizacjach tworzy ergonomiczne i inteligentne miejsca pracy, blisko wszystkiego, czym żyje miasto: restauracji, kawiarni, centrów handlowych, sklepów i instytucji kultury. 

CitySpace O3 Business Campus znajduje się w jednej z najbardziej rozpoznawalnych krakowskich destynacji biurowych. Wyróżnia go klasyczna, ponadczasowa architektura i dobre położenie zapewniające wygodną komunikację do pozostałych dzielnic. To właśnie tu CitySpace udostępnia sale konferencyjne oraz w pełni wyposażone i przygotowane do pracy prywatne biura serwisowane. Dużym atutem kompleksu są tereny zielone i miejsca do wypoczynku, w których można złapać oddech w trakcie i po pracy. Wszystkie przestrzenie biurowe są w pełni wyposażone i dostępne 24 h. 

Umów się na niezobowiązującą prezentację przestrzeni CitySpace 03 Business Campus.

Więcej ofert biur dostępnych na ShareSpace można znaleźć na stronie biura do wynajęcia Kraków. Dla mniejszych firm polecamy elastyczne biura na stronie coworking Kraków lub biuro serwisowane Kraków.

Dostęp Do Biura

Będziesz mieć dostęp do swojego biura 24/7

Sale Konferencyjne

Jest dostępnych 4 sal konferencyjnych

Parking podziemny

Dostępny parking podziemny w cenie + VAT / miesięcznie

Parking naziemny

Dostępny parking naziemny w cenie + VAT / miesięcznie

Parking Dla Gości

Miejska strefa darmowego parkowania. Parking przed budynkiem tylko dla pracowników O3.

Jak Dotrzeć

Budynek 3

Należy pobrać z recepcji budynkowej kartę Visitor do CitySpace, następnie przejść przez obrotowe bramki, udać się do wind na prawo (windy w pionie B), wyjechać na 4 piętro. Po wyjściu z wind należy skierować się na lewo do recepcji CitySpace, gdzie profesjonalny zespół obsługi klienta wyda kartę z odpowiednim dostępem i oprowadzi Państwa po powierzchni.

O ShareSpace

company logo company logo company logo