Rostka offices

Rostka offices Logo

Plac Rostka 2, Katowice

Warunki komercyjne

Inne dostępne opcje

Wynajem elastyczny

Umowa elastyczna pozwala ci na wynajęcie przestrzeni biurowej na okres krótszy niż jeden rok. Cena zawiera koszt najmu, mediów, wszystkich rachunków, przekąsek i napojów i inne kwoty. Masz zagwarantowany dostęp do szybkiego Internetu, ogólnodostępnej kuchni, odizolowanych pomieszczeń do spotkań. Twojej biuro będzie w pełni wyposażone i umeblowane z możliwością natychmiastowego wprowadzenia się.

Cena zawiera

coffee Kawa, herbata i woda
plug Umeblowanie i wyposażenie
wallet Media i utrzymanie
wifi Super szybki internet

Darmowe wsparcie

Poszukiwanie biura

Analiza finansowa

Wsparcie prawne

Vibes

  • Budżet
    Budżet
    Doskonałe dla firm z ograniczonym budżetem
  • Korporacje
    Korporacje
    Prosty i uniwersalny design
Wszystkie biura w Rostka offices

Udogodnienia w Rostka offices

Udogodnienia w budynku

O okolicy

Transport dostępny w pobliżu

znajduje się min. spacerem od Rostka offices

Pokaż na mapie

Brak w pobliżu Rostka offices

O Rostka offices

Oferujemy designerską powierzchnię biurową przy Placu Rostka w Katowicach, na 4 piętrze. Cała powierzchnia biura ma 212 metrów i jest podzielona na 3 przestrzenie użytkowe (95 metrów, 51 metrów oraz 17 metrów), kuchnię oraz 2 łazienki. Istnieje możliwość wynajęcia każdej z nich osobno. Biuro zlokalizowane jest w centrum miasta. Dzięki szybkiej komunikacji z autostradą A4 istnieją dobre połączenia zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem. W pobliżu biura jest kilka wolnych miejsc parkingowych. Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia chmury wewnętrznej zabezpieczonej firewallem. Oferujemy również dostawy świeżych kanapek dla pracowników w cenie 4 zł / kanapki i pakiety śniadaniowe z 20% rabatem w czynnym bistro Rostka.

Więcej ofert biur dostępnych na ShareSpace można znaleźć na stronie biura do wynajęcia Katowice. Dla mniejszych firm polecamy elastyczne biura na stronie coworking Katowice lub biuro serwisowane Katowice.

Dostęp Do Biura

Będziesz mieć dostęp do swojego biura 24/7

Parking podziemny

Parking podziemny jest niedostępny.

Parking naziemny

Parking naziemny jest niedostępny.

Parking Dla Gości

w pobliżu jest 5 miejsc parkingowych darmowych

Jak Dotrzeć

Jest wiele sposobów dotarcia do biura. Biuro jest w centrum miasta ok. 20 minut pieszo od głównego dworca kolejowego. W pobliżu znajdują się również liczne przystanki autobusowe i tramwajowe. Można też dojechać autem szybką autostradą A4.

O ShareSpace

company logo company logo company logo