Artefakt

Artefakt

Artefakt

i2 Development Logo

Wielka 27, Krzyki, Wrocław

Warunki komercyjne

Reset

Co najemcy lubią w Artefakt

 • Wieżowiec
  Wieżowiec
  Biuro z widokiem
 • Korporacje
  Korporacje
  Prosty i uniwersalny design
 • Przestronne
  Przestronne
  Duża powierzchnia na jedno stanowisko pracy
Moduły w Artefakt
3d traditional space
Biuro dla os.
Moduł m2
Biura dostępne
Piętro
3d traditional space
Pozostałe dostępne biura
Pozostałe dostępne moduły Dostępne moduły
Na zapytanie
Na zapytanie

Udogodnienia w budynku

O okolicy

Transport dostępny w pobliżu

znajduje się min. spacerem od Artefakt

Pokaż na mapie

Brak w pobliżu Artefakt

O Artefakt

Przedstawiamy budynek Artefakt mieszczący się ul. Wielkiej 27 we Wrocławiu. Jego szklana elewacja z pionowymi detalami dodaje lekkości strzelistej bryle budynku i doskonale doświetla powierzchnie najmu okalające centralnie zaprojektowany trzon komunikacyjny i sanitarny.

Zewnętrzne ściany są w całości przeszklone, z wysokimi od podłogi do sufitu, uchylnymi kwaterami okiennymi z podwójnym szkleniem niwelującym hałas dobiegający z ulicy. Z wyższych pięter rozciąga się wspaniały widok na miasto, a z najwyższych nawet na pobliskie pasma górskie okalające Równinę Wrocławską. Część biur posiada wyjście na taras do wyłącznej dyspozycji najemcy.

Powierzchnia biurowa wszystkich piętrach została wybudowana jako open- space, aby móc ją dowolnie zaaranżować zgodnie z potrzebami przyszłych najemców. Układ kondygnacji oraz instalacje zostały zaprojektowane w sposób umożliwiający podzielenie każdej kondygnacji na dwóch, trzech lub czterech najemców, dzięki czemu metraż biura może wynosić od 100 do 700 m2 na piętrze. W ten sposób Wielka 27 jako jedna z nielicznych nowych inwestycji biurowych na rynku wrocławskim może odpowiedzieć na potrzeby najemców poszukujących biur o niewielkich metrażach, ale w dobrej lokalizacji i w wysokim standardzie.

W reprezentacyjnym, wysokim na 2 kondygnacje holu wejściowym znajduje się całodobowa recepcja, która czuwać będzie nad komfortem i bezpieczeństwem najemców. Pracownicy recepcji przeprowadzą gości przez system kontroli dostępu do budynku oraz będą czuwać nad pozostałymi systemami bezpieczeństwa, jak monitoring, SSP i BMS. Hol wejściowy został zaprojektowany nie tylko jako wizytówka budynku i jego strefa wejściowa, ale również miejsce, w którym najemcy będą mogli spędzić czas na pracy własnej czy niezobowiązującym spotkaniu z klientami. Hol będzie ma bezpośrednie połączenie z kawiarnią serwującą również śniadania i lunche dla najemców.

Więcej ofert biur dostępnych na ShareSpace można znaleźć na stronie biura do wynajęcia Wrocław. Dla mniejszych firm polecamy elastyczne biura na stronie coworking Wrocław lub biuro serwisowane Wrocław.

Kluczowe Informacje

Artefakt znajduje się na Wielka 27, Wrocław

Minimalny okres wynajmu to 60 mies.

Kategoria budynku to A

Artefakt zbudowano w 2023.

Add-on factor dla Artefakt to 20%.

Parking naziemny

Parking naziemny jest niedostępny.

Parking podziemny

Miejsca parkingowe podziemne są dostępne. Koszt podziemnego miejsca parkingowego wynosi za miesiąc.

Parking Dla Gości

Do dyspozycji najemców, na 2 kondygnacjach podziemnych znajdzie się garaż dla samochodów, a na tyłach budynku rowerownia chroniona kontrolą dostępu. Do dyspozycji najemców, na 2 kondygnacjach podziemnych znajdzie się garaż dla samochodów, a na tyłach budynku rowerownia chroniona kontrolą dostępu.

Jak Dotrzeć

Biurowiec mieści się przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych Wrocławia- ul. Powstańców Śląskich, która łączy centrum z obwodnicą śródmiejską i autostradową na południu miasta. Strategiczna lokalizacja pozwala na szybkie i sprawne przemieszczanie się komunikacją publiczną, rowerem lub pieszo do najważniejszych punktów w mieście. Dwupasmowa ul. Powstańców Śląskich pozwala na dogodny dojazd do budynku oraz wyjazd z Wrocławia we wszystkich kierunkach. 

Certyfikaty

Artefakt nie ma certyfikatów.