Sale konferencyjne, biura serwisowane i coworking w Polsce.

Zwiększ ekspozycję na rynek i przyciągnij nowych klientów. Przejmij kontrolę nad swoją przestrzenią.

Jak ShareSpace Może Pomóc Tobie...

Przestrzeń Coworking

Rozwijaj swoją społeczność i przyciągaj nowych użytkowników poprzez udostępnianie swojej przestrzeni tysiącom przedsiębiorców, freelancer’ów i startup’ów, na największej platformie coworking w Polsce. Łączymy twoją przestrzeń z przedsiębiorcami szukającymi sali konferencyjnych lub biurek coworking, ze startup’ami szukającymi elastycznej przestrzeni do pracy, i rozwijającymi się zespołami które stają się filarami twojej społeczności.

Biuro Serwisowane

Przedsiębiorcy i menadżerowie cenią sobie profesjonalną obsługę oraz prestiż w pełni serwisowanego biura. Poczyń marketingowy krok w przód i zaprezentuj swoją przestrzeń włącznie z nadchodzącymi dostępnościami. Stwórz profil dla swojego biura serwisowanego, a my pomożemy Ci dotrzeć do ludzi którzy szukają przestrzeni takiej jak twoja. Poznaj nowy wymiar elastycznego najmu. Wyjdź poza tradycyjne kanały sprzedaży i szybko skonwertuj wakaty w cenne aktywa dzięki ShareSpace.

Hotel

Profesjonaliści, menedżerowie oraz firmy cenią sobie doświadczenie w pełni serwisowanej przestrzeni spotkań oraz 5-gwiazdkową gościnność którą oferujesz. Udostępnij wolne przestrzenie, stwórz profil dla swoich sali konferencyjnych, sali szkoleniowych czy przestrzeni współdzielonych a my połączymy cię z ludźmi szukającymi miejsc do spotkań i pracy. Z łatwością spożytkujesz niewykorzystane przestrzenie oraz otrzymasz płatności w mgnieniu oka.

Podnajem

Czy Twoja firma ma nadmiar powierzchni? Zarabiaj na niewykorzystanej przestrzeni biurowej i daj swoim pracownikom okazję nawiązać kontakty z podobnie kreatywnymi osobami dzięki ShareSpace. Ułatwiamy łączenie cię z przedsiębiorcami oraz przetwarzamy wszystkie płatności. Skontaktuj się z nami a chętnie pomożemy ci w aspektach prawnych. Dzięki temu będziesz mógł w pełni skoncentrować się na prowadzeniu swojej firmy. Ty decydujesz kto i na jak długo korzysta z twojej przestrzeni.

Dodaj Swoją Przestrzeń


W przeciągu kilku minut stworzysz swój profil online. Stwórz ofertę dla każdej z dostępnych przestrzeni. Dodaj zdjęcia oraz opisy i zdecyduj czy chcesz udostępnić rezerwację na godziny, dni lub miesiące. Zdecyduj czy zaoferować zniżki cenowe aby zachęcić użytkownika do dłuższego pobytu.

Daj Się Znaleźć Online


Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym nasza platforma pozwoli na wypromowanie twojego profilu w Internecie oraz sprawi, że wszystkie niezbędne informacje będą widoczne na pierwszy rzut oka.

Przyjmuj Rezerwacje Online


Dodając elastyczną przestrzeń na ShareSpace, otwierasz się na przyjmowanie rezerwacji i płatności przez internet. Jeżeli korzystasz z Google Calendar, możesz jednym kliknięciem zapętlić dostępność przestrzeni. Jeżeli nie, możesz skorzystać z naszego kalendarza.

Przyjmuj Zapytania O Dostępność Przestrzeni


Wiemy, że nie wszystkie przestrzenie można udostępnić do rezerwacji przez internet. Dla większych i droższych przestrzeni, ShareSpace pozwala na otrzymywanie zapytań od potencjalnych najemców online.

Często Zadawane PytaniaJakie wymagania musi spełniać mój obiekt abym mógł zarejestrować się na ShareSpace?


Wymagamy aby nasze lokale były w pełni wyposażone i umeblowane, preferencyjnie obsługiwane przez recepcje lub administratora. Przestrzeń musi mieć jasne pomieszczenia i czyste przestrzenie robocze oraz stałe łącze internetowe WiFi lub Ethernet.

Ile kosztuje publikacja profilu mojej przestrzeni na ShareSpace?


Stworzenie i publikacja twojej oferty na ShareSpace jest w pełni DARMOWA. Pobieramy prowizję tylko od opłaconych rezerwacji – 20% dla rezerwacji na dni lub godziny, oraz 13% od rezerwacji miesięcznych. Dla rezerwacji dokonanych za pośrednictwem zapytania o dostępność pobieramy 10%. Żadnych ukrytych opłat lub niespodzianek!

Od kogo mogę spodziewać się rezerwacji?


Otrzymasz rezerwacje od zweryfikowanych członków naszej społeczności, do której należą: freelancerzy, startupy, mobilni przedsiębiorcy, małe i średnie firmy oraz wielu innych kreatywnych profesjonalistów. Weryfikujemy dane kontaktowe i niezbędne informacje naszych użytkowników, aby zapewnić, że czujesz się komfortowo witając ich w swojej przestrzeni.

W jaki sposób otrzymuje pieniądze?


Po dokonaniu rezerwacji przez użytkownika , ShareSpace pobierze od niego płatność w Twoim imieniu. Po rozpoczęciu terminu rezerwacji ShareSpace zwalnia płatność (pomniejszoną o naszą prowizję), która wysyłana jest do Ciebie w przeciągu 7 dni roboczych za pośrednictwem przelewu bankowego.

Skąd będę wiedział, o nowych lub nadchodzących rezerwacjach?


Otrzymasz powiadomienie e-mail, za każdym razem gdy użytkownik zarezerwuje twoją przestrzeń. Wystarczy, że zalogujesz się do swojego konta ShareSpace aby sprawdzić dane rezerwacji i ją potwierdzić. Wszystkie nadchodzące rezerwacje pokażą się w twoim panelu.

Jak mogę uniknąć podwójnych rezerwacji lub nadmiaru rezerwacji mojej przestrzeni ShareSpace?

To proste! Użyj naszego prostego wbudowanego kalendarza, który pozwoli ci zapewnić dokładność dostępności, zwiększy twój poziom rezerwacji i zniweluje potrzebę odwoływania rezerwacji. Alternatywnie zsynchronizuj swój kalendarz Google z ShareSpace i zarządzaj swoją dostępnością z jednego miejsca.

A co z umową najmu?


Wchodzimy w nową erę elastycznego i transparentnego najmu. Dzięki ShareSpace dodasz blankiet swojej umowy najmu, aby każdy użytkownik rezerwujący twoją przestrzeń mógł się z nią zapoznać. Zaoszczędza to obu stronom cennego czasu i daje poczucie bezpieczeństwa. Nasz zespół prawny zweryfikuje jej treść tak aby upewnić się, że chroni zarówno Ciebie jak i rezerwującego użytkownika.

Nie martw się stosujemy najnowsze metody ochrony danych tak aby nikt kto nie jest stroną rezerwacji nie miał do nich dostępu.

Potrzebujesz więcej informacji?


Wiemy, że czasami ważne decyzje nie mogą czekać. Nie wahaj się, napisz e-maila ze swoim pytaniem i danymi kontaktowymi a my odpowiemy najszybciej jak to możliwe.