Sale konferencyjne, biura serwisowane i coworking w Polsce.

Sala konferencyjna / spotkań

Warszawa

Przestrzeń: 50 m2
Piętro: 2

Podnajem Biura

Opis


Zapraszamy do wyjątkowej przestrzeni, sprzyjającej kreatywnym projektom. Mimo, że dojazd do nas ze Śródmieścia zajmuje tylko 10min., to poczujesz się tu, jak na łonie natury daleko za miastem. Ogromne okna z widokiem na park i staw, śpiew ptaków i możliwość wyjścia w trakcie przerwy na zieloną trawę, to absolutnie niespotykane warunki jak na lokalizację tak blisko centrum Warszawy.

Galeria artystycznych zdjęć na ścianach i oryginalny wystrój wnętrz, wprowadzi wyjątkowy klimat na Państwa spotkaniu (daleki od standardowych bezdusznych sal konferencyjnych).

Oczywiście naszym gościom oferujemy świeżo mieloną kawę, wodę, herbatę, catering - wedle zapotrzebowania. Nowoczesne ogrzewanie podłogowe i klimatyzacja, gwarantują idealny komfort termiczny o każdej porze roku.

U nas zmieścisz do 14 osób w układzie "U" i do 24 osób w układzie teatralnym, ponadto dysponujemy rzutnikiem i jesteśmy w stanie zapewnić 100% wyciemnienie sali.

Godziny Otwarcia


Poniedziałek:

08:00 - 22:00

Wtorek:

08:00 - 22:00

Środa:

08:00 - 22:00

Czwartek:

08:00 - 22:00

Piątek:

08:00 - 22:00

Sobota:

08:00 - 22:00

Niedziela:

08:00 - 22:00

Przestrzenie

Sala Konferencyjna - Sala konferencyjna / spotkań - Podnajem Biura - WarszawaSala Konferencyjna - Sala konferencyjna / spotkań - Podnajem Biura - WarszawaSala Konferencyjna - Sala konferencyjna / spotkań - Podnajem Biura - WarszawaSala Konferencyjna - Sala konferencyjna / spotkań - Podnajem Biura - WarszawaSala Konferencyjna - Sala konferencyjna / spotkań - Podnajem Biura - WarszawaSala Konferencyjna - Sala konferencyjna / spotkań - Podnajem Biura - WarszawaSala Konferencyjna - Sala konferencyjna / spotkań - Podnajem Biura - Warszawa

Sala Konferencyjna

Sala szkoleniowa konferencyjna 24

Zapraszamy do wyjątkowej przestrzeni, sprzyjającej kreatywnym projektom. Mimo, że dojazd do nas ze Śródmieścia zajmuje tylko 10min., to poczujesz się tu, jak na łonie natury daleko za miastem. Ogromne okna z widokiem na park i staw, śpiew ptaków i możliwość wyjścia w trakcie przerwy na zieloną trawę, to absolutnie niespotykane warunki jak na lokalizację tak blisko centrum Warszawy. Galeria artystycznych zdjęć na ścianach i oryginalny wystrój wnętrz, wprowadzi wyjątkowy klimat na Państwa spotkaniu (daleki od standardowych bezdusznych sal konferencyjnych). Oczywiście naszym gościom oferujemy świeżo mieloną kawę, wodę, herbatę, catering - wedle zapotrzebowania. Nowoczesne ogrzewanie podłogowe i klimatyzacja, gwarantują idealny komfort termiczny o każdej porze roku. U nas zmieścisz do 14 osób w układzie "U" i do 24 osób w układzie teatralnym, ponadto dysponujemy rzutnikiem i jesteśmy w stanie zapewnić 100% wyciemnienie sali.

ZA GODZINĘ

60 złnetto

ZA DZIEŃ

500 złnetto

Udogodnienia


Catering

Kawa/Herbata

Woda

Napoje

Sale Konferencjyne

Wspólna Kuchnia

Wi-Fi

Drukarka/Skaner/Kopiarka

Parking

Strefa Wypoczynkowa

Ogród

Klimatyzacja

Filmowanie Dozwolone

Galeria