Elastyczność wynajmu dostarcza większą mobilność, dostęp do informacji oraz wydajność, zmieniając przy tym sposób w jaki pracujemy.Pracuj tam gdzie chcesz, płać tylko za przestrzeń której używasz.

ShareSpace rewolucjonizuje proces najmu nieruchomości komercyjnych. To pierwsza platforma end-to-end kojarząca profesjonalistów z operatorami przestrzeni biurowej, w sferze online.

Nie sposób aby młodzi profesjonaliści podejmowali dobre decyzje o wielkości, stylu i lokalizacji dla swojego biura, przewidując potrzeby swojej firmy na kilka lat w przód. Odrzucamy ten ciężar, który tradycyjna branża nieruchomości stawia na większości firm.

Nasze narzędzia uproszczą odnalezienie idealnej przestrzeni do pracy oraz zawarcie transakcji a transparentność aspektów prawnych eliminuje koszty i niepotrzebną kompleksowość tradycyjnego najmu. Przestrzeń biurowa jest teraz w zasięgu kliknięcia myszką.

Skorzystaj z ShareSpace, znajdź swoje idealne miejsce do pracy , zarezerwuj je za pomocą jednego kliknięcia. Wiedz że możesz do nas wrócić następnego dnia, w przyszłym miesiącu lub w przyszłym roku – kiedykolwiek tylko potrzebujesz nowej przestrzeni do pracy.