Sale konferencyjne, biura serwisowane i coworking w Polsce.

Business Link Wrocław

Wrocław

Przestrzeń: 670 m2
Piętro: 3

Przestrzeń Coworking

Opis


Business Link Wrocław to dom dla wyjątkowej społeczności startupów i firm. To kolejna przestrzeń coworkingowa pod patronatem Business Link. Tutaj znajdziesz mentorów, trenerów biznesowych oraz mnóstwo wydarzeń i sesji networkingowych, z których możesz skorzystać.

Możesz wybrać swoją strefę coworkingową; Niezależnie od tego, czy wybierzesz otwartą przestrzeń która pozwoli pobudzić twoją kreatywność wśród innych, czy też chcesz więcej prywatności, możesz zdecydować się na własną powierzchnią biurową lub wziąć taką, która pomieści do 5 pracowników. Pokoje konferencyjne wyposażone w najnowszy sprzęt multimedialny są do twojej dyspozycji.

Godziny Otwarcia


Poniedziałek:

09:00 - 17:00

Wtorek:

09:00 - 17:00

Środa:

09:00 - 17:00

Czwartek:

09:00 - 17:00

Piątek:

09:00 - 17:00

Sobota:

Zamknięte

Niedziela:

Zamknięte


Dostęp dla najemców 24/7:

Przestrzenie

Biuro - Business Link Wrocław - Przestrzeń Coworking - Wrocław

Biuro

Biuro 4-Osobowe 4

Szukasz zamkniętego prywatnego w pełni serwisowanego biura, w którym będziesz mógł realizować swoje plany biznesowe? Trafiłeś idealnie! W Business Link zapewniamy Ci: ➡ prestiżową lokalizację w samym centrum miasta (RYNEK) w biurowcu klasy A w stylu Loftu ➡ dostępność 24h/7 plus dostęp do wszystkich lokalizacji BL w całej Polsce ➡ kompleksową obsługa recepcji (w tym: przyjmowanie korespondencji, obsługa Twoich spotkań z klientami) ➡ dostęp do pełnej infrastruktury (Internet, urządzenie wielofunkcyjne) ➡ dostęp do w pełni wyposażonej strefy socjalnej (Kawa, herbata, woda) ➡ możliwość nawiązania współpracy z innymi firmami ➡ wirtualny adres Te wszystkie usługi zawierają się w jednej stałej opłacie

ZA DZIEŃ

-

ZA MIESIĄC

3 500 złnetto

Biurko Coworking - Business Link Wrocław - Przestrzeń Coworking - WrocławBiurko Coworking - Business Link Wrocław - Przestrzeń Coworking - WrocławBiurko Coworking - Business Link Wrocław - Przestrzeń Coworking - Wrocław

Biurko Coworking

Coworking 1

Korzystając z coworkingu w Business Link Wrocław dostajesz w pakiecie: miejsce do pracy we Wrocławiu i 11 miastach w Polsce, porady biznesowe i szkolenia, społeczność i kontakty. Biura są czynne 24/7 Biuro w Lublinie znajduje się przy ul. Rzeźnicz, czyli w samym centrum miasta. Dzięki temu szybko dostaniesz się do Urzędów, restauracji i na spotkania z klientami. Recepcja BL jest do Twojej dyspozycji, zajmiemy się Twoją korespondencją, przesyłkami, zamówimy kuriera oraz przywitamy Twoich gości. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i będziesz mógł się skupić na swoim biznesie. Zawsze będzie na Ciebie czekać herbata i świeżutka kawa z ekspresu.

ZA DZIEŃ

-

ZA MIESIĄC

500 złnetto

Udogodnienia


Kawa/Herbata

Woda

Napoje

Schowki

Usługi Pocztowe

Sale Konferencjyne

Wspólna Kuchnia

Polączenie Ethernet

Wi-Fi

Drukarka/Skaner/Kopiarka

Strefa Wypoczynkowa

Strefa Gier

Ochrona Budynku

Dostępność

Recepcja

Klimatyzacja

Winda

Wirtualny Adres

Wydarzenia/Networking

Galeria