Sale konferencyjne, biura serwisowane i coworking w Polsce.

CoWork Marszałkowska

Warszawa

Przestrzeń: 100 m2
Piętro: 0

Przestrzeń Coworking

Opis


Cowork Polska Sp z o.o. specjalnie dla potrzeb Klientów stanowi alternatywę pracy w domu czy w kawiarniach. Dlatego też mamy do zaoferowania Biurko (400 netto/m-ce) do pracy w przestrzeni Open Space. Koszty ograniczają się tylko do stanowiska pracy. W cenę usługi wliczona jest: profesjonalna obsługa recepcyjna, nielimitowany dostęp do internetu, dostęp do urządzeń biurowych (drukarka, skaner,). Zaletą jest również swoboda wyboru, elastyczność oraz brak dodatkowych kosztów własnych związanych ze stworzeniem stanowiska pracy. Wszystko to w przyjaznej atmosferze. Dodatkowym atutem jest możliwość korzystania z usług naszych partnerów na specjalnych atrakcyjnych warunkach. Do Państwa dyspozycji również OpenBar ( kawa czy też herbata- no limit)

Godziny Otwarcia


Poniedziałek:

08:00 - 18:00

Wtorek:

08:00 - 18:00

Środa:

08:00 - 18:00

Czwartek:

08:00 - 18:00

Piątek:

08:00 - 18:00

Sobota:

Zamknięte

Niedziela:

Zamknięte

Przestrzenie

Biurko Coworking - CoWork Marszałkowska - Przestrzeń Coworking - WarszawaBiurko Coworking - CoWork Marszałkowska - Przestrzeń Coworking - WarszawaBiurko Coworking - CoWork Marszałkowska - Przestrzeń Coworking - Warszawa

Biurko Coworking

Biurko Dedykowane 1

Biurko w przestrzeni otwartej. Do dyspozycji w cenie: Wi-Fi, kuchnia z wyposażeniem, kuchenka mikrofalowa, kawa, herbata, WC. Godziny pracy: 8:00 - 18:00, pon-pt.

ZA DZIEŃ

90 złnetto

ZA MIESIĄC

400 złnetto

Udogodnienia


Kawa/Herbata

Woda

Usługi Pocztowe

Wspólna Kuchnia

Wi-Fi

Drukarka/Skaner/Kopiarka

Strefa Wypoczynkowa

Ochrona Budynku

Recepcja

Stojak Rowerowy

Galeria