Sale konferencyjne, biura serwisowane i coworking w Polsce.

Business Lab Nowy Świat

Warszawa

Przestrzeń: 200 m2
Piętro: 0

Przestrzeń Coworking

Opis


Business Lab Nowy Świat powstał jako mieszanina kilku odczynników, które wywołały dość burzliwe reakcje w głowach pomysłodawców. To dzięki nim zdecydowaliśmy, że piękny lokal pod warszawskim adresem Nowy świat 41a, przemienimy w Biznesowe Labolatorium Coworkingowe, które będzie zrzeszać profesjonalistów z wielu branż.
Prestiżowa lokalizacja w centrum Warszawy – biuro na jednej z najbardziej znanych ulic Warszawy – doskonale skomunikowana i w pięknym otoczeniu.

Korzyści:

Nowoczesne biuro – zapewniamy profesjonalną, rozumiejącą potrzeby coworkerów, obsługę, odpowiednio wyposażone oraz przemyślane wnętrze – wszystko czego trzeba do efektywnej pracy.

Praca wśród profesjonalistów - możliwość nawiązania nowych kontaktów, wzajemna inspiracja, kreatywna atmosfera.

Możliwość udziału w wydarzeniach specjalnych – spotkania tematyczne ze specjalistami z różnych dziedzin, warsztatach, itp.

Oferta:
Dla naszych Klientów proponujemy miejsca w naszej otwartej przestrzeni, mikro biura, salę spotkań oraz usługi wirtualne.
- Dostęp do biura w godzinach 9:00 – 19:00,
- Dostęp do sali spotkań i sali konferencyjnej zaprojektowanych specjalnie dla Gości odwiedzających naszych Klientów,
- Profesjonalna obsługa recepcyjna,
- Dostęp do wysokiej jakości urządzeń multimedialnych i biurowych: urządzenie wielofunkcyjne (drukarka, skaner, fax), rzutnik itp.,
- Dostęp do szybkiego łącza internetowego,
- Chwila relaksu przy pysznej kawie z ekspresu lub herbacie.

Zapraszamy!

Godziny Otwarcia


Poniedziałek:

09:00 - 19:00

Wtorek:

09:00 - 19:00

Środa:

09:00 - 19:00

Czwartek:

09:00 - 19:00

Piątek:

09:00 - 19:00

Sobota:

Zamknięte

Niedziela:

Zamknięte

Przestrzenie

Sala Konferencyjna - Business Lab Nowy Świat - Przestrzeń Coworking - Warszawa

Sala Konferencyjna 4

Dostępna

Profesjonalna sala konferencyjna mieszcząca do 4 osób. Wyposażona w duży stół konferencyjny, wygodne fotele, rzutnik multimedialny wraz z ekranem projekcyjnym. Sala idealna do przeprowadzania prezentacji, negocjacji, spotkań firmowych oraz szkoleń. Business Lab proponuje wynajęcie sali konferencyjnej w systemie godzinowym, pół dziennym, dziennym oraz weekendowym. W zakres usługi wchodzą także: Profesjonalna obsługa recepcyjna, Dostęp do szybkiego łącza internetowego, Dostęp do flipchart’a i materiałów biurowych, Ładowarka Leitz Complete XL do urządzeń mobilnych, Głośnik przenośny stereo Leitz Complete z bluetooth, Napoje dla Klientów i ich Gości (kawa, herbata i woda).

ZA GODZINĘ

35 złnetto

ZA DZIEŃ

190 złnetto

Sala Konferencyjna - Business Lab Nowy Świat - Przestrzeń Coworking - Warszawa

Sala Konferencyjna 10

Dostępna

Profesjonalna sala konferencyjna mieszcząca do 10 osób. Wyposażona w duży stół konferencyjny, wygodne fotele, rzutnik multimedialny wraz z ekranem projekcyjnym. Sala idealna do przeprowadzania prezentacji, negocjacji, spotkań firmowych oraz szkoleń. Business Lab proponuje wynajęcie sali konferencyjnej w systemie godzinowym, pół dziennym, dziennym oraz weekendowym. W zakres usługi wchodzą także: Profesjonalna obsługa recepcyjna, Dostęp do szybkiego łącza internetowego, Dostęp do flipchart’a i materiałów biurowych, Ładowarka Leitz Complete XL do urządzeń mobilnych, Głośnik przenośny stereo Leitz Complete z bluetooth, Napoje dla Klientów i ich Gości (kawa, herbata i woda).

ZA GODZINĘ

70 złnetto

ZA DZIEŃ

290 złnetto

Mikro-Biuro - Business Lab Nowy Świat - Przestrzeń Coworking - Warszawa

Mikro-Biuro 2

Dostępne

Boxy w Business Labie to wygodne, jedno lub dwuosobowe mini-biura wyposażone w ergonomiczne biurka, profesjonalne fotele, zamykane kontenerki oraz oświetlenie przygotowane specjalnie do pracy. Business Boxy przeznaczone są dla osób prowadzących własną działalność bądź firm poszukujących przestrzeni dla swoich pracowników. Business Box to wydzielona przestrzeń do własnej dyspozycji w profesjonalnym biurze przy warszawskim Nowym Świecie które daje duże spektrum możliwości: -Dostęp do mini-biura w godzinach 9:00 – 19:00, -Dostęp do sal spotkań i konferencyjnej zaprojektowanych specjalnie dla Gości odwiedzających naszych Klientów, -50% rabatu na salę konferencyjną/spotkań -Profesjonalna obsługa recepcyjna, -Dostęp do wysokiej jakości urządzeń multimedialnych i biurowych: urządzenie wielofunkcyjne (drukarka, skaner, fax), rzutnik itp., -Dostęp do szybkiego łącza internetowego,

ZA DZIEŃ

-

ZA MIESIĄC

1 300 złnetto

Udogodnienia Budynku


Restauracja

Parking

Ochrona Budynku

Dostępność

Stojak Rowerowy

Parking Podziemny

Ładowarka Samochodów

Rowery Miejskie

Winda

Siłownia

Udogodnienia Przestzeni


Catering

Kawa/Herbata

Woda

Napoje

Schowki

Usługi Pocztowe

Sale Konferencjyne

Wspólna Kuchnia

Polączenie Ethernet

Wi-Fi

Drukarka/Skaner

Strefa Wypoczynkowa

Strefa Gier

Recepcja

Prysznic

Budki Telefoniczne

Ogród

Zwierzęta

Klimatyzacja

Drukarka 3D

Lutownica

Wirtualny Adres

Usługi Księgowe

Filmowanie Dozwolone

Wydarzenia/Networking

Galeria