Sale konferencyjne, biura serwisowane i coworking w Polsce.

ResCo-Work

Rzeszów

Przestrzeń: 149 m2
Piętro: 1

Przestrzeń Coworking

Opis


Szukasz biura? Zaoszczędź czas i pieniądze, zyskaj miejsce do pracy w atrakcyjnej lokalizacji w komfortowym, bardzo dobrze i nowocześnie wyposażonym biurze.

Jeśli męczy Cię praca w domu, kawiarniach lub restauracjach a do jej wykonywania wystarczy Ci teoretycznie laptop i zastanawiasz się czy nie wynająć własnego biura - przyjdź do ResCo-Work.

Oferujemy miejsca do pracy w sali coworkingowej - wbrew wyobrażeniom jest u nas wygodnie i przestronnie :)

Każdy Klient w ramach COWORKINGU otrzymuje:
- biurko o wymiarach 120x60 cm - z możliwością oddzielenia od pozostałych,
- wygodny regulowany fotel obrotowy,
- nieograniczony dostęp do szybkiego bezprzewodowego internetu (światłowód),
- dostęp do drukarki/skanera/ksero,
- podstawowych narzędzi i materiałów biurowych,
- darmowej kawy i herbaty,
- dostęp do osobnej sali na spotkania biznesowe,
- strefę relaksu
- obsługę sekretarską
- możliwość nawiązania nowych kontaktów i znajomości
- lokalizację w centrum Rzeszowa z własnym darmowym parkingiem.

Możesz korzystać ze swojego biurka przez kilka wybranych dni/godzin lub cały miesiąc.

Przyjdź i sprawdź - PIERWSZY DZIEŃ ZA DARMO!!!

Dodatkowo w naszym biurze możesz wynająć SALE NA SPOTKANIA lub konferencje. Zapewniamy bezpłatny parking, neutralną atmosferę spotkań oraz profesjonalne wyposażenie.

Godziny Otwarcia


Poniedziałek:

08:00 - 16:00

Wtorek:

08:00 - 19:00

Środa:

08:00 - 19:00

Czwartek:

08:00 - 16:00

Piątek:

08:00 - 16:00

Sobota:

Zamknięte

Niedziela:

Zamknięte


Dostęp dla najemców 24/7:

Przestrzenie

Biurko Coworking - ResCo-Work - Przestrzeń Coworking - Rzeszów

Biurko Coworking 1

Dostępne

Każdy Klient w ramach COWORKINGU otrzymuje: - biurko o wymiarach 120x60 cm - z możliwością oddzielenia od pozostałych, - wygodny regulowany fotel obrotowy, - nieograniczony dostęp do szybkiego bezprzewodowego internetu (światłowód), - dostęp do drukarki/skanera/ksero, - podstawowych narzędzi i materiałów biurowych, - darmowej kawy i herbaty, - dostęp do osobnej sali na spotkania biznesowe, - strefę relaksu - obsługę sekretarską - możliwość nawiązania nowych kontaktów i znajomości - lokalizację w centrum Rzeszowa z własnym darmowym parkingiem. Możesz korzystać ze swojego biurka przez kilka wybranych dni/godzin lub cały miesiąc. Oferujemy pakiety: - Pakiet 10 godzin/miesiąc- 50,00 - Pakiet 20 godzin/miesiąc – 100,00 - Pakiet 30 godzin/miesiąc – 140,00 - Pakiet 40 godzin/miesiąc – 170,00 (w tym 1 godzina sali biznesowej w miesiącu+ 15 stron wydruku A4 czarno-białe) - inny pakiet wg preferencji - 4,00/godzinę - każda kolejna godzina w danym miesiącu –5,00 Przyjdź i sprawdź - PIERWSZY DZIEŃ ZA DARMO!!!

ZA DZIEŃ

35 złnetto

ZA MIESIĄC

450 złnetto

Biurko Dedykowane - ResCo-Work - Przestrzeń Coworking - Rzeszów

Biurko Dedykowane 1

Dostępne

Wykupując pakiet miesięczny otrzymujesz swoje dedykowane biurko, które zawsze na Ciebie czeka i nikt inny go nie zajmuje. Przyjdź i sprawdź - PIERWSZY DZIEŃ ZA DARMO!!!

ZA DZIEŃ

-

ZA MIESIĄC

450 złnetto

Sala Konferencyjna - ResCo-Work - Przestrzeń Coworking - Rzeszów

Sala Konferencyjna 4

Dostępna

Poszukujesz idealnego miejsca na spotkania biznesowe z ważnymi klientami, konferencje, rozmowy kwalifikacyjne, kursy, szkolenia - przyjdź do ResCo-Work. Zyskasz nowoczesną, dyskretną i funkcjonalną przestrzeń w atrakcyjnej lokalizacji, sprzyjającą zarówno służbowym jak i prywatnym spotkaniom. Wszyscy nasi klienci i ich goście mogą korzystać z dużego darmowego parkingu przy budynku. Oferujemy: - sala do 4 osób – idealna na małe spotkania z klientami/kontrahentami, rekrutacje i konferencje służbowe. Wyposażona w stół konferencyjny, krzesła, flipchart, rzutnik, klimatyzację i żaluzje zaciemniające. Zapewniamy: - neutralną atmosferę spotkań, - połączenie ze stabilną i szybką siecią internetową (światłowód), - bezpłatny parking, - przerwy kawowe/catering – wg indywidualnych ustaleń, - atrakcyjne ceny. Nawiązujemy również stałą współpracę z firmami/osobami, które nie posiadają własnego biura a od czasu do czasu potrzebują spotkać się z klientem w atrakcyjnej lokalizacji i nowoczesnym biurze. Takie firmy mogą podawać nasz adres w swoich materiałach promocyjnych i kierować tutaj swoich klientów na spotkania. W takich przypadkach oferujemy korzystniejsze ceny wynajmu sali, możliwość wywieszenia tabliczki z nazwą firmy przy wejściu do naszego biura oraz dodatkowe usługi – wg potrzeb. W celu uzyskania szczegółów zapraszamy do kontaktu (790 800 960, biuro@resco-work.pl). Jesteśmy elastyczni i do każdej rezerwacji podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu potrafimy dostosować się do potrzeb i spełnić oczekiwania Twoje oraz Twoich Gości.

ZA GODZINĘ

25 złnetto

ZA DZIEŃ

-

Sala Konferencyjna - ResCo-Work - Przestrzeń Coworking - Rzeszów

Sala Konferencyjna 8

Dostępna

Poszukujesz idealnego miejsca na spotkania biznesowe z ważnymi klientami, konferencje, rozmowy kwalifikacyjne, kursy, szkolenia - przyjdź do ResCo-Work. Zyskasz nowoczesną, dyskretną i funkcjonalną przestrzeń w atrakcyjnej lokalizacji, sprzyjającą zarówno służbowym jak i prywatnym spotkaniom. Wszyscy nasi klienci i ich goście mogą korzystać z dużego darmowego parkingu przy budynku. Oferujemy: - salę od 5 do 8 osób – idealna na małe spotkania z klientami/kontrahentami, rekrutacje i konferencje służbowe. Wyposażona w stół konferencyjny, krzesła, flipchart, rzutnik, klimatyzację i żaluzje zaciemniające. Zapewniamy: - neutralną atmosferę spotkań, - połączenie ze stabilną i szybką siecią internetową (światłowód), - bezpłatny parking, - przerwy kawowe/catering – wg indywidualnych ustaleń, - atrakcyjne ceny. Nawiązujemy również stałą współpracę z firmami/osobami, które nie posiadają własnego biura a od czasu do czasu potrzebują spotkać się z klientem w atrakcyjnej lokalizacji i nowoczesnym biurze. Takie firmy mogą podawać nasz adres w swoich materiałach promocyjnych i kierować tutaj swoich klientów na spotkania. W takich przypadkach oferujemy korzystniejsze ceny wynajmu sali, możliwość wywieszenia tabliczki z nazwą firmy przy wejściu do naszego biura oraz dodatkowe usługi – wg potrzeb. W celu uzyskania szczegółów zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy elastyczni i do każdej rezerwacji podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu potrafimy dostosować się do potrzeb i spełnić oczekiwania Twoje oraz Twoich Gości.

ZA GODZINĘ

35 złnetto

ZA DZIEŃ

-

Udogodnienia Budynku


Restauracja

Parking

Ochrona Budynku

Dostępność

Stojak Rowerowy

Parking Podziemny

Ładowarka Samochodów

Rowery Miejskie

Winda

Siłownia

Udogodnienia Przestzeni


Catering

Kawa/Herbata

Woda

Napoje

Schowki

Usługi Pocztowe

Sale Konferencjyne

Wspólna Kuchnia

Polączenie Ethernet

Wi-Fi

Drukarka/Skaner

Strefa Wypoczynkowa

Strefa Gier

Recepcja

Prysznic

Budki Telefoniczne

Ogród

Zwierzęta

Klimatyzacja

Drukarka 3D

Lutownica

Wirtualny Adres

Usługi Księgowe

Filmowanie Dozwolone

Wydarzenia/Networking

Galeria