Sale konferencyjne, biura serwisowane i coworking w Polsce.

WOBC Łódź

Łódź

Przestrzeń: 130 m2
Piętro: 1

Przestrzeń Coworking

Opis


WOBC Łódź to oddział funkcjonującej od lat w Warszawie firmy WOBC Sp. z o.o. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze przedsiębiorców, począwszy od zakładania spółek prawa handlowego, poprzez wynajem adresu rejestracyjnego, na przestrzeni biurowej kończąc.
W naszej łódzkiej siedzibie posiadamy do wynajęcia kameralną przestrzeń co-workingową, pokój biurowy oraz elegancką salę konferencyjną. W lokalu znajduje się recepcja, nasi pracownicy czuwają nad komfortem pracy naszych aktualnych klientów. Jeśli interesuje Cię oferta WOBC Łódź, zapraszamy do zapoznania się z opisem każdej z udostępnianych przez nas przestrzeni.

Godziny Otwarcia


Poniedziałek:

08:00 - 16:00

Wtorek:

08:00 - 16:00

Środa:

08:00 - 16:00

Czwartek:

08:00 - 16:00

Piątek:

08:00 - 16:00

Sobota:

Zamknięte

Niedziela:

Zamknięte


Dostęp dla najemców 24/7:

Przestrzenie

Biurko Coworking - WOBC Łódź - Przestrzeń Coworking - ŁódźBiurko Coworking - WOBC Łódź - Przestrzeń Coworking - ŁódźBiurko Coworking - WOBC Łódź - Przestrzeń Coworking - Łódź

Biurko Coworking

WOBC CO-WORKING 1

Na przestrzeń co-workingową składa się sześć stanowisk, z których każde wyposażone jest w zamykany na klucz kontenerek dający możliwość przechowywania dokumentów i przedmiotów osobistych. Oferowane przez nas stanowiska zapewniają ergonomię i komfort pracy, zaś kameralna przestrzeń i ilość osób pracujących w biurze pozytywnie wpływa na skupienie podczas wykonywania obowiązków zawodowych. Do dyspozycji wszystkich klientów korzystających z przestrzeni co-workingowej jest również sala konferencyjna mieszcząca 10-11 osób. Wyposażona w telewizor oraz flipchart idealnie sprawdzi się jako miejsce spotkań biznesowych w większym gronie, podczas których gwarantujemy serwis kawowy dla naszych klientów i ich gości.

ZA DZIEŃ

40 złnetto

ZA MIESIĄC

565 złnetto

Sala Konferencyjna - WOBC Łódź - Przestrzeń Coworking - ŁódźSala Konferencyjna - WOBC Łódź - Przestrzeń Coworking - ŁódźSala Konferencyjna - WOBC Łódź - Przestrzeń Coworking - Łódź

Sala Konferencyjna

WOBC SALA KONFERENCYJNA 11

W WOBC Łódź znajduje się kameralna sala konferencyjna idealna do spotkań biznesowych. Może pomieścić 10-11 osób. Wyposażona w telewizor do prezentacji multimedialnych, flipchart oraz szybką sieć WIFI może stanowić wspaniałe miejsce narad biznesowych i konferencji. W cenę wynajmu sali wliczony jest serwis kawowy dla Ciebie i Twoich gości, zaś nad sprawnością przebiegu spotkania czuwać będzie nasz pracownik, gotowy w każdej chwili służyć pomocą techniczną i merytoryczną.

ZA GODZINĘ

50 złnetto

ZA DZIEŃ

250 złnetto

Udogodnienia


Kawa/Herbata

Woda

Schowki

Usługi Pocztowe

Sale Konferencjyne

Wspólna Kuchnia

Wi-Fi

Drukarka/Skaner/Kopiarka

Ochrona Budynku

Recepcja

Galeria