Sale konferencyjne, biura serwisowane i coworking w Polsce.

Skorzystaj z naszej technologii

Za darmo

  • Panel Bezpośredniej Komunikacji z Operatorem
  • Natychmiastowe Umawianie Wizyt Biur
  • Natychmiastowa Rezerwacja Miejsc Do Pracy i Spotkań
  • Płatności Online z e-Podpisem Umowy
  • Korzyści ShareSpace

Wszystkie negocjacje w jednym miejscu, żebyś nigdy nie przegapił, "kto powiedział co"


ShareSpace oferuje dostęp do zorganizowanego systemu komunikacji z wynajmującym, dzięki czemu nigdy nie przegapisz szczegółów transakcji. Uproszczając każdą transakcję, bez względu na to jak duża lub mała, do zaledwie 3 kroków zaoszczędzisz ogromną ilość czasu na negocjacjach warunków.

Więc następnym razem, gdy wyruszysz na kilkumiesięczną wyprawę poszukiwania nowego biura, z ShareSpace zajmie ci to kilka dni.

Wizytacja przestrzeni, uproszczona


Pożegnaj się z czekaniem na linii telefonu lub próbą znalezienia dogodnego terminu za pośrednictwem e-mail’a. Dzięki ShareSpace zorganizujesz oglądanie przestrzeni i uzyskasz potwierdzenie w zaledwie kilka prostych kliknięć. Zadbamy o umieszczenie terminu w twoim kalendarzu i przypomnienie wizytacji w danym dniu.

A, wyślemy Ci również wskazówki jak dotrzeć do przestrzeni i listę przykładowych pytań, na które powinieneś otrzymać odpowiedź. Po obejrzeniu przestrzeni sfinalizuj umowę za pomocą naszego zaawansowanego narzędzia komunikacji.

Przestrzeń do pracy, zawsze i wszędzie


Jeśli nagle potrzebujesz cichego miejsca do pracy lub sali konferencyjnej, nie obawiaj się. Z ShareSpace zarezerwujesz przestrzeń online w dogodnej dla Ciebie lokalizacji. Wystarczy, że wprowadzisz wybrany czas i datę, wybierzesz wszystkie dodatkowe udogodnienia i wyślesz je do gospodarza. Upewnimy się, że otrzymasz natychmiastowe potwierdzenie. Następnie po prostu zapłać online.

Szukaj przestrzeni z ikonką , aby dokonać błyskawicznej rezerwacji bez potrzeby potwierdzania.*

* te przestrzenie są bezpośrednio połączone z kalendarzem dostępności

Online i bez zbędnych papierów


Wielu naszych wspaniałych gospodarzy korzysta z elastycznej umowy sharespace, którą można podpisać on-line. Pożegnaj się z długimi i skomplikowanymi dokumentami, i tonami zmarnowanego papieru. Nasza umowa chroni obydwie strony transakcji jednakowo, a podpisanie odbywa się online za pomocą naszej platformy.*

Aha, a fakturę za swoje nowe biuro uregulujesz co miesiąc on-line za pomocą karty lub szybkiego przelewu bankowego, bez żadnych opłat dodatkowych.

Bez papierkowej roboty, bez kłopotów.

* oparte na chmurze, bezpieczne przechowywanie dokumentów i wiadomości, dzięki czemu nigdy nie stracisz żadnych kluczowych dokumentów ani uzgodnionych warunków.

Ciesz się korzyściami płynącymi z dołączenia do naszej społeczności


Gwarancja ShareSpace
Nie ważne, na którą lokalizację się zdecydujesz, korzystając z ShareSpace masz zawsze zagwarantowane w cenie: kawę, wodę, herbatę, pełne wyposażenie, wszystkie koszty eksploatacji oraz szybki internet.

Nie pobieramy prowizji
Twoje pieniądze powinny zostać wydane na rozwój firmy, a nie na naszą prowizję.

Darmowa technologia
Wszyscy kochają darmową technologię, prawda?

Biuro w Krakowie

Kraków plasuje się na 2. miejscu atrakcyjności inwestycyjnej w Europie i 8. miejscu na świecie według Tholons Services Globalization City Index. 


Biuro na terenie Krakowa

to świetny wybór, jeśli myślisz o strategicznej lokalizacji w miejscu gdzie przecinają się szlaki handlowe i turystyczne – o czym najlepiej świadczy fakt: 1/7 biznesowych spotkań, które odbyły się w Polsce, miała miejsce w Krakowie!

Zabytkowe centrum miasta wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO, jeden z najstarszych ośrodków akademickich na świecie – Uniwersytet Jagielloński, ponad 2500 różnorodnych wystaw i koncertów odbywających się w ramach prawie 100 festiwali, urokliwe kawiarnie i niepowtarzalna atmosfera, przyciągają ponad 9 milionów turystów rocznie sprawiając, że

Kraków stanowi lokalizację w której, Twoja firma musi mieć biuro!

Poza magiczną atmosferą, Karków oferuje również świetną infrastrukturę. Najnowocześniejszy w Europie system wypożyczania rowerów, krakowski port lotniczy, Kraków - Balice oferuje połączenia z ponad 60 lotniskami na całym świecie. W Krakowskim sektorze zaawansowanych usług dla biznesu działa 76 międzynarodowych firm, zatrudniając około 60 000 osób, aż 41% z nich pracuje w branży IT. Wyjątkowa w skali kraju infrastruktura badawczo – rozwojowa, na którą składa się między innymi najszybszy w kraju i Europie Środkowej superkomputer – Prometeusz. Poza licznymi startupami technologicznymi na lokalizację swojego biura Kraków wybrały koncerny takie jak: Google, IBM, Hitachi, Philip Morris, Capgemini, czy Lufthansa. Podsumowując: jeśli szukasz lokalizacji dla swojej firmy w otoczeniu historycznych zabytków, licznych parków i ogrodów i aż 5 rezerwatów przyrody w mieście, które wspiera biznes i stanowi unikatowy ośrodek badawczy w skali kraju, wybierz Kraków.

Oferujemy przestrzenie coworkingowe, biura i biura dedykowane w najatrakcyjniejszych lokalizacjach na terenie Karkowa.

Nasza Oferta

Co gwarantuje ShareSpace

Elastyczne Warunki

Elastyczny najem, bez długoterminowych zobowiązań i zbędnych kosztów.

Cena All Inclusive

Nasze biura są zawsze w pełni wyposażone a ceny zawierają wszystkie media i usługi.

Sprawdzone Lokalizacje

Każda lokalizacja jest osobiście sprawdzona pod względem jakości.

Zapłać Online

Zarezerwuj w prosty sposób i bezpiecznie zapłać online.

Nie Pobieramy Opłat

ShareSpace nie pobierze od Ciebie żadnych opłat za dokonaną rezerwację.

Darmowe Doradztwo

Pomożemy Ci w znalezieniu przestrzeni dostosowanej do twoich potrzeb.